מעריצי ג'יי לו נושמים? כי גם הישבן של ג'ניפר לופז רצה קצת אוויר. בהופעה חיה. מול אלפי צופים שמולם רקדה הדיווה הלטינית על הבמה. בלי צנזורה. סיפור מהת*ת, אבל כזה שאתם פשוט חייבים לראות קורה במהלך ריקוד סוער!
לופז, שלאחרונה החלה להופיע בקביעות במלון בלאס וגאס (ממש כמו שר בריטני ספירס או סלין דיון) בשואו מיוחד עם עשרות רקדנים וכל הלהיטים מנענעי העכוז שלה, סבלה מתקלת לבוש מביכה במיוחד השבוע. זה קרה כשהזיעה עם הלהיט שלה "On the Floor", כאשר בסופו התכופפה לקידה ובגד הגוף הצמוד במיוחד שלה פשוט נקרע לרווחה - תוך כדי שהוא חושף את הביג, ביג בוטי המפורסם של ג'יי לו. ברור שהיו כמה צופים מרוגשים שמיהרו לתעד את הכל ולא האמינו במזל שנפל בחלקם, כשבחנו את החלק הקדוש בגופה של הזמרת האהובה עליהם.


הנה תראו בעצמכם את הקרע של ג'יי לו:לא בטוח אם אתם זוכרים, אבל הרבה לפני ניקי מינאז' עם האנקונדה, בנות משפחת קרדשיאן והישבנים הקסומים שלהם, היתה זו ג'ניפר לופז שנחשבה לגברת עם האחוריים המפורסמים ביותר בעולם. אז אי, נטען שביטחה את החלק האחורי של גופה במיליון דולר (!), אך רק כעת מתברר למה. הטוסיק הזה, הוא פשוט צריך להתאוורר לפעמים. הולה! 


על הרחבה, בהרבה אהבה. ג'ניפר לופז והישבן (Getty images)


הרבה יותר מביג ביג בוטי. ג'ניפר לופז (Getty images)