מתברר שחג הפורים הוא לא רק השעה שבה בנות ישראל מתחפשות לשלגייה מופקרת, חתלתולה בבגדי עור צמודים או נערת ג'יימס בונד שהנראית כמו נערת ליווי, בעוד שהבנים מורידים חולצה - אלא גם הזדמנות עבור מפורסמי ארצנו לעטות על עצמם תחפושות פרובוקטיביות, מבלי לזכות בביקורת נוקבת מצד מבקרי האופנה. קחו לדוגמה את מאיה בוסקילה או אגם רודברג, שהרשו לעצמן להתפרע במסיבת פורים שערך וצא הריאליטי טום באום בסוף השבוע. בוסקילה, הגיע לחגיגה הפרטית של באום בבר במרכז תל אביב, כשהיא מחופשת לנערת קברט סקסית (אבל ממש, ממש סקסית), כשהיא לובשת מחוך קצרצר עד גובה התחתונים, שחשף את שתי רגליה. רודברג לעומתה, הלכה על רקדנית פלמנקו, עם מחשוף שסובב ראשים. נשים אדומות ומתפרעות!

מצד אחד אגם רודברג חשופהמצד אחד אגם רודברג חשופה


מצד שני מאיה בוסקילה כמעט ויתרה על הבגדיםמצד שני מאיה בוסקילה כמעט ויתרה על הבגדים

ואז, טום באום החליט שהוא... קים קרדשיאן!ואז, טום באום החליט שהוא... קים קרדשיאן!


אבל זו היתה המסיבה של באום, כך שהוא לא רצה שיגנבו לו את כל הפוקוס, נתן לדמיון שלו להשתגע - והתחפש לא אחרת מאשר מלכת הריאליטי טראש, קים קרדשיאן, בתוספת ישבן מוצק ועומד. פלא שהשורד במיל', רון אלוף, לא יכול היה להסיר ממנו את הידיים?


בין המוזמנים של באום - היו חבריו לבמה של המחזמר "מרי לו", כמו בוסקילה, הילה סעדה שהגיעה עם ארוסה ושלל מכרים אחרים שהגיעו לפרגן. זה כלל את מירב פלדמן שעשתה כיפה אדומה, אוולין הגואל זהובה מתמיד, מגי אזרזר, ירדן הראל ובעלה שהפכו לבריטני ספירס והאסטרונאוט בקליפ "אופס עשיתי זאת שוב", נתי קלוגר וכוכבי הילדים דניאל מורשת ותובל שפיר, שהיו בלתי ניתנים לזיהוי על ידי המעריצים שגדשו את הרחובות באותן שעות.

רון אלוף נוגערון אלוף נוגע

מגי אזרזר או ג'סיקה ראביט?מגי אזרזר או ג'סיקה ראביט?


אוולין הגואל נראית כמו פסלון אוסקראוולין הגואל נראית כמו פסלון אוסקר


הילה סעדה ובן הזוג מנקריםהילה סעדה ובן הזוג מנקרים


ירדן "ספירס" הראל ובעלהירדן "ספירס" הראל ובעלה


מירב פלדמן עושה "כיפה אדומה"מירב פלדמן עושה "כיפה אדומה"


דניאל מורשת ותובל שפיר כוכבי ילדים!דניאל מורשת ותובל שפיר כוכבי ילדים!


רק ה"מחובר" תומר ירוחם מבאס. כרגילרק ה"מחובר" תומר ירוחם מבאס. כרגיל