נשיא צרפת עמנואל מקרון מבקש מישראל הפסקת אש הומניטרית עם החמאס בעזה. עם אותם פושעי החמאס שרצחו 1200 איש, אישה, תינוק וישיש. שתקפו ופגעו במכוון באלפי אזרחים ישראלים חפים מפשע. שאנסו. שהתעללו. ששרפו. שערפו.

נשיא צרפת מקרון: "על ישראל להפסיק להרוג נשים ותינוקות ברצועה"

שברחו להתחבא מאחורי האזרחים שלהם, בתוך בתי-החולים, בתי-הספר ובמסגדים, ומשם ממשיכים לשגר את הטילים אל יישובינו האזרחיים. שחטפו לעזה 240 ישראלים ובהם 30 ילדים, 20 זקנים ופצועים רבים, ושסירבו לבקשת הצלב האדום לבקר ולבדוק את שלומם. ועם החמאס הזה אתה מצפה מאיתנו, אדוני הנשיא, להפסקת אש הומניטרית?!

היכן הייתה ההומניטריות ב-7 באוקטובר? והיכן בדיוק ההומניטריות היום עבור 240 החטופים שלנו? עבור כפיר ביבס בן ה-10 חודשים, בעל ותק של כבר חודש בשבי החמאס? הומניטריות זאת מילה שהחמאס בכלל מכירים?

רציתי לענות לך שההומניטריות שלנו נחטפה לעזה; אבל לא; את הערכים שלנו לא הצליחו לחטוף. אפילו לא את ההומניטריות. בניגוד להם, אנחנו מכוונים את התקפותינו כלפי טרוריסטים ולא כלפי אזרחים. אנחנו קוראים לאזרחים שלהם להתפנות לפני שאנחנו תוקפים. אנחנו פתחנו לאזרחים שלהם מסדרון הומניטרי למעבר לדרום הרצועה; הם בתגובה מפגיזים את המסדרון הזה ויורים על האזרחים שלהם כדי שלא יתפנו, על-מנת שיוכלו להמשיך להסתתר מאחוריהם.

ראשי החמאס בכלל לא מעוניינים בהומניטריות; הם בכלל לא מתעניינים בגורל הפלשתינים. כל מה שהם רוצים זה לגרום לעולם להציל אותם, כדי שיוכלו להמשיך ולרצוח יהודים, ולא רק יהודים. חמאס, כמו דעא"ש, הם מוסלמים פנאטיים. מי לדעתך יהיה היעד הבא שלהם? (זוכר את הטבח בתיאטרון בטאקלאן?) ישראל מטפלת בחמאס גם עבורכם, על-מנת שלא תמצאו אותו שוב בפתחי בתיכם. הרצון של חמאס בהפסקת-אש לא בא מהומניטריות, אלא זהו ביטוי לצביעות ולרמאות שהן מפלטם של הפושעים הגרועים ביותר.

את המפלט הזה הם יוכלו למצוא רק בגיהינום. את הרוע צריך להדביר; לא עושים הפסקת-אש עם וירוסים. ישראל תמשיך להיות הומניטרית, אבל תגלה אפס סובלנות לרוע. הנשיא מקרון, האם אתה מוכן להסביר לכפיר בן ה-10 חודשים אם החמאס-דעא"ש למדו כבר לאיית את המילה "הומניטרית"?