הצעתם נישואין בדרך מקורית ורומנטית, הצד השני הסכים, התרגשתם, דמעתם, חגגתם את המאורע המשמח והשווצתם בתמונה עם הטבעת הנוצצת בפייס או באינסטוש. קיבלתם מאות לייקים ותגובות מפרגנות וגרמתם לאמא ואבא לנחת. לקחתם כמה ימים להירגע, חזרתם למציאות ואז התחילו לשאול אתכם: "יש כבר תאריך"? פתאום אמרתם לעצמכם, יש לנו חתונה לתכנן! מה עושים? מאיפה מתחילים?

תכנון חתונה יכול להיות חוויה מהנה אם כי מאתגרת, ואם הזמן לא לוחץ ולטובתכם - אפשר באמת לגרום לכך שהכל יתנהל על מי מנוחות. ואם לפרטנר או לפרטנרית טעם וסגנון דומה - בכלל הרווחתם, כי לא תתקלו בקשיים בקבלת ההחלטות ולא תצטרכו להתפשר יותר מדי.

יריד החתונות של "My Day". צילום: שיצו צלמיםיריד החתונות של "My Day". צילום: שיצו צלמים

אבל מאיפה מתחילים? צריך להחליט מתי מתחתנים, בחורף או בקיץ, באביב או בסתיו? גן או אולם, או אולי בכלל בחצר של ההורים או על חוף הים? חתונת צהריים או ערב? כמה מוזמנים? איזה קייטרינג? מי יהיו הצלמים? איך תיראה החופה? מה לגבי האלכוהול? מי יהיה הדיג'יי, אנחנו רוצים עוגת חתונה? מה נלבש ליום החשוב הזה, איזה הזמנות לבחור ועוד כהנה וכהנה סוגיות הרות גורל.

יריד החתונות של "My Day". צילום: שיצו צלמיםיריד החתונות של "My Day". צילום: שיצו צלמים

אז כדי לעשות קצת סדר ולעזור לכם להתמקד יתקיים ביום שישי הקרוב בתל אביב יריד החתונות הגדול של "My Day", שיכלול עשרות דוכנים ממוקדים לזוג לפני חתונה, מכירת מוצרים רלוונטיים, שמלות כלה, צלמים, חבילות נופש ותיירות, הטבות אצל הספקים ונותני השירות המציגים ביריד, בר קוקטיילים מפנק עם מוזיקה חיה על העמדה ופינות ייעוץ בנושאים שונים. 

יריד החתונות של "My Day". צילום: שיצו צלמיםיריד החתונות של "My Day". צילום: שיצו צלמים

החתנים והכלות לעתיד יוכלו לפגוש ספקים מהשורה הראשונה כמו המעצב אלון ליבנה, צלמי הסטודיו לצילום "פיפל פוטוגרפי", מעצבת שמלות הכלה ענבר פריימן ועוד רבים וטובים. הבאים יוכלו לקבל הנחות משמעותיות שעשויות להגיע מעל ל-50%. בנוסף יוצגו מאות דגמים של שמלות כלה במחירים שינועו בין 4,000 ל-7,000 שקלים, כולל קולקציות חדשות. אז מאורסים טריים, שיהיה במזל טוב ובהצלחה בתכנון החתונה!

יריד החתונות של My Day יתקיים ביום שישי ה-26 ליולי, בין השעות 10:00 ל-16:30 במתחם האיסט בתל אביב