קרם יום קליל MICRO-BLUR SKIN PERFECTOR, קיל'ס. מחיר: 149 שקלים (צילום: יח''צ)קרם יום קליל MICRO-BLUR SKIN PERFECTOR, קיל'ס. מחיר: 149 שקלים (צילום: יח''צ)

קרם יום קליל MICRO-BLUR SKIN PERFECTOR, קיל'ס.

בקיל'ס פיתחו קרם יום קליל עם נוסחה הכוללת חומצה ליפו-הידרוקסית ותמציות זרעי עדשים המסייעים לעדן את מרקם העור, לצמצם את מראה הנקבוביות ומעניקה לעור מראה חלק ובריא יותר. דגמנו את הקרם שמגיע במרקם שאינו מכביד על עור הפנים. הקרם יצר עור חלק ונעים למגע. התחושה בעור היתה מלטפת וכיפית וכמות הלחות הנדיבה לא היתה דביקה ונספגה די מהר. אזהרת מסע- לקרם יש מראה של מייק אפ בגוון בז'. אל תבהל זה לא באמת צובע את הפרצוף.

מחיר: 149 שקלים

מסדרת בשמי יוניסקס pacollection, פאקו ראבן. מחיר: 285 שקלים (צילום: יח''צ)מסדרת בשמי יוניסקס pacollection, פאקו ראבן. מחיר: 285 שקלים (צילום: יח''צ)

סדרת בשמי יוניסקס pacollection, פאקו ראבן.

שישה בשמי יוניסקס כוללת סדרת pacollection מבית פאקו ראבן. לכל בושם ניחוח בעל אופי משלו וגם שמות מחייבים לא פחות: Crazy Me, Genius Me, Dangerous Me, Fabulous Me, Strong Me ו- Erotic Me. על פי השמות של הבשמים יכולנו לנחש מה מסתתר בבקבוק ולמה לצפות. רוב הניחוחות אמנם יוניסקס אבל לתחושתנו ובהתאם לתכולה הם פונים לקהל הנשי. דגמנו את Genius Me, היחיד שהיה ברור שלא יפגע לנו בגבריות. הוא כולל מרכיבים כמו: רוזמרין, קליפת תפוז ואזוב. בגדול, מדובר בבושם רענן קלאסי ונקי. אם כי הוא יותר מתאים לשעות הערב, בטח בקיץ הישראלי. 

מחיר: 285 שקלים.

סרום מרוכז לפנים מסדרת AQUA JOLT, ג'ייד. מחיר: 99.90 שקלים (צילום: יח''צ)סרום מרוכז לפנים מסדרת AQUA JOLT, ג'ייד. מחיר: 99.90 שקלים (צילום: יח''צ)

סרום לפנים מסדרת AQUA JOLT, ג'ייד.

חברת הטיפוח ג'ייד מוסיפה לסדרת הטיפוח AQUA JOLT שני סרומים חדשים: INTENSE HYDRATION SERUM אינטנסיבי לעור הפנים ו -  DARK CIRCLES RELIEF סרום מרוכז לאיזור העיניים. למקרה שתהית אז בגדול סרום יספק לך כמות לחות נדיבה במיוחד. גם בקיץ כשאתה מיוזע ומבלבל בין זיעה ללחות, חשוב לספק לעור את המתבקש. דגמנו את הסרום המרוכז לפנים. התכשיר כולל ויטמין E להגנה על העור ותמצית שורש ג'ינג'ר המרגיע את עור הפנים. הסרום מגיע בגרסת ג'ל קליל, נעים וכייפי ונספג תוך שניות בעור הפנים. תחושת הרכות והגמישות בעור מגיעה תוך שניות ומלווה למשך שעות ארוכות.

מחיר: 99.90 שקלים.

ניירות לספיחת שומן לעור מעורב עד שמן PAYOT ÂTE GRISE PAYOT, פאיו. מחיר: 15 שקלים. (צילום: יח''צ)ניירות לספיחת שומן לעור מעורב עד שמן PAYOT ÂTE GRISE PAYOT, פאיו. מחיר: 15 שקלים. (צילום: יח''צ)

ניירות לספיחת שומן מעור הפנים PAYOT PÂTE GRISE, פאיו.

חברת הטיפוח פאיו דואגת לסובלים מעור שמן, נוטה לפצעונים או סתם ממראה מבריק במהלך הימים הלוהטים ומשיקה ארבעה מוצרים חדשים בסדרתPAYOT ÂTE GRISE : תחליב לעור עם גוון, מי פנים, קרם לילה והלהיט שרלוונטי אליך הם ניירות לספיחת שומן מהפרצוף. בגדול, מדובר במארז הכולל 50 דפים, ניירות, מטפחות, טישו או איך שלא תבחר לכנות אותם. בתחילת זה הרגיש לנו כמו להשתמש בנייר אפיה. 

בהמשך גילינו גם שמרקם הנייר לא מפנק במיוחד את עור הפנים. לאחר השימוש הנייר ספח שומן ודאג להעלים את המראה המיוזע והתחושה הדביקה. 

מחיר: 15 שקלים.