"לסבול מפנים חרושות בגיל ארבעים זה כאב לב נוראי ומיותר, בעיקר אם אפשר למנוע את הקמטים", כך הצהירה במסיבת עיתונאים עידית שני, הכוהנת הגדולה של תחום היופי הטבעי בישראל ובעלת חברת "סודות היופי לבנות 40 פלוס מינוס".

שני שבגיל 61 עדיין מברמנת, רוקדת על עמוד ומשמשת מושא לחיזור מצד גברים בני 35-40, חושפת למעננו את עיקרי הפילוסופיה שהביאה אותה ואת 4.600 חברות הקהילה שלה למראה צעיר ובריא.

"התחושה שאין דרך לעצור את מראה הפנים המזדקנות והנשירה בשיער, פשוט מופרכת. לכל אלה יש פתרון, כמו גם להפחתת החשק לאכילת מתוקים. הפנים  שלנו יהיו בצניחה מתמדת אם לא נעזור להם, וחבל על כל יום שעובר. אם נמשיך להתעלם ממה שהגוף צריך – העור יתייבש וייחרש בקמטים, הכרית תתמלא בשיער ונחווה התקרחות. 

עור חלק וזוהר, שיער מלא ובריא וגוף חטוב וגמיש, כל אלה אינם פנטזיה אלא תוצאה של התנהגות חכמה. "אני בתחום כבר ארבעה עשורים ובשנים האחרונות פרסמתי את השיטה, שאני משתמשת בה כבר שנים ארוכות, שעברה מחקר, פיתוח ומאות בדיקות והתנסויות. יש דרך טבעית, קלה ופשוטה לשמור על עור צעיר, שיער מלא וגוף גמיש".

עידית שני מסבירה ״ככל שאישה מתבגרת, העור מאבד את האלסטיות שלו והופך להיות דק יותר. מריחה של קרמים היא דבר נעים אך אין בכוחה לעצור את נפילת עור הפנים וליישר קמטוטי הבעה״.

"קמטים בעור הפנים מסמלים עבורנו את אובדן היופי. הפנים הם הדבר הראשון שאת רואה בבוקר והמראה שלהן קריטי בבניית הדימוי העצמי. הטיפול בקמטים לא קשור לקרם שאת קונה במאות שקלים. אין קרם פלא, או מסכת קסמים״. הפנים הם מראה של מה שקורה בתוך גופך. הסוד הוא לטפל בעור מבפנים והכי חשוב זה למצוא את המינון הנכון בשבילך. הסוד הוא במדידה – תוספי מזון ברמה מדעית גבוהה ובצורה מדידה יתנו פתרון איכותי".

לפרטים נוספים, הקישו על הקישור:

מתנה חינמית: איך לשמור על עור פנים חלק וזוהר

שידור חי: חשיפה ראשונה של סודות היופי

תוכנית 100 ימים לבקרת משקל