כמו בכל חורף, גם השנה אנחנו מקבלים בחזרה לחיינו את טרנד המשבצות. המעצבים וחברות האופנה שילבו את הדפסי המשבצות בקולקציות שלהם - והפאשניסטות מיהרו לאמץ אותם.

ומה במשבצת השנה? המשבצות הסקוטיות הקלאסיות, משבצות בקווים דקים ומשבצות עבות ודומיננטיות. הטרנד המשובץ מתכתב עם טרנד השאקט (הלחם בין המילה שירט, כלומר חולצה, לז'קט) והנטייה החדשה שלנו לזרוק על עצמנו חולצת פלאנל משובצת, כאילו נולדנו באיזו עיירה באמריקה.

מלבד הלוק הקז'ואלי, העונה אפשר לראות גם מגוון רחב של ז'קטים ומכנסיים מחויטים עם הדפסי משבצות, שמאפשרים ליצור מראה קלאסי ואלגנטי. לצד שני אלה יש לא מעט פריטים עם טוויסט צעיר יותר, שמשלבים הדפסים משובצים ויוצרים קולאז' של צבעים ומרקמים. כך שלצד משבצות השחור-לבן הקלאסיות ניתן יהיה לראות העונה פריטים משובצים באדום, כחול, צהוב, ורוד ועוד.

אם אתן נרתעות מטוטאל לוק משובץ, תמיד כדאי להתחיל באביזרים. העונה יש לא מעט צעיפים, תיקים, נעליים וחגורות בהדפס משובץ. אם כבר שילבתן בהצלחה אביזרים משובצים, תוכלו לעבור לשלב מתקדם יותר ולבחור בחצאית או במכנסיים משובצים, ומעליהם חולצה או סריג בגזרת אוברסייז בצבע אחיד. חצאית מיני משובצת עם חולצה גדולה מעל תיצור לוק כיפי ולא מחייב. המתקדמות יכולות לבחור בבלייזר מחויט במשבצות בצבעים שונים או בשמלת מקסי מגניבה. 

חולצה של גולף, 179.9 שקלים (צילום: אודי דגן)חולצה של גולף, 179.9 שקלים (צילום: אודי דגן)


ADIKA

ג'קט של עדיקה, 199 שקלים (צילום: זיו שמש)ג'קט של עדיקה, 199 שקלים (צילום: זיו שמש)

סיליז

מכנסיים של silise, 465 שקלים (צילום: יחצ)מכנסיים של silise, 465 שקלים (צילום: יחצ)

BURBBERY ל-FACTORY 54

מעיל וסט משובץ של BURBERRY, 4790 שקלים (צילום: PR)מעיל וסט משובץ של BURBERRY, 4790 שקלים (צילום: PR)

ZARA

מכנס משובץ של זארה, 169.9 שקלים (צילום: יחצ חול)מכנס משובץ של זארה, 169.9 שקלים (צילום: יחצ חול)

NEXT

שמלה משובצת מאתר NEXT 151 שקלים (צילום: יחצ חול)שמלה משובצת מאתר NEXT 151 שקלים (צילום: יחצ חול)

BERSHKA

חולצה של BERSHKA, 79.9 שקלים (צילום: יחצ חול)חולצה של BERSHKA, 79.9 שקלים (צילום: יחצ חול)