חם, קר ושוב חם. נראה שגם אם נעקוב באדיקות אחרי התחזית, לא נוכל להתכונן באמת לחילופי מזג האוויר המשוגעים של אוקטובר. משכימי קום כבר יכולים להעיד על הצינה שמקבלת את פניהם כשהם יוצאים אל הרחוב, וציפורי הלילה כבר מזמן הבינו שהקיץ עושה פה סיבוב אחרון.

כדי להתמודד עם מזג האוויר הלא צפוי, כל שעלינו לעשות הוא להצטייד בבלייזר דקיק. כזה שיחמם אותנו בעת הצורך, וגם ייראה שיקי. למעשה, חובבות האופנה הצטיידו בבלייזרים קלילים כבר בשיא הקיץ, כשהתירוץ הרשמי היה קור מזגנים, ולא היה אפשר להתעלם מהשיק האירופי של חליפות חצאית או מכנסונים עם ז'קט מחויט מעל.

בסתיו־חורף הנוכחיים נוכל לראות שהבלייזרים הקלילים ישחקו תפקיד מרכזי בקולקציות. הם נוחים, מעוצבים אך לא מוקפדים מדי, והם מתאימים לכל לוק. לצד הגזרות הקלאסיות, אפשר לראות העונה גם בלייזרים בקו המותן ואפילו בחיתוך גבוה יותר, שמכסים רק את אזור החזה ומושלמים למכנסיים ולחצאיות בגזרה גבוהה.

מבחינת הצבעוניות, העונה הז'קטים מעוצבים בכל צבעי הקשת. אפשר למצוא ז'קטים בצבעי פסטל, בצבעים סתוויים קלילים, בצבעי ניאון בוהקים, בגוני אדמה - וכמובן, בשחור, לבן ואפור קלאסיים. אם אין לכן בארון בלייזרים מעונות קודמות, כדאי שתתחילו בצבעים הקלאסיים. אם אתן מחזיקות כבר כמה אופציות במלתחה, לא כדאי לוותר על צבעי הפסטל והניאון - שהולכים להיות רלוונטיים לאורך העונה. 

בלייזרים: מנגו וזארה (צילום: עדי גלעד,שרבן לופו,יניב אדרי,רונן פדידה,יפעת זיילר,אסף לוי, יח''צ, יח''צ חו''ל)בלייזרים: מנגו וזארה (צילום: עדי גלעד,שרבן לופו,יניב אדרי,רונן פדידה,יפעת זיילר,אסף לוי, יח''צ, יח''צ חו''ל)


בלייזרים: מנגו וזארה (צילום: עדי גלעד,שרבן לופו,יניב אדרי,רונן פדידה,יפעת זיילר,אסף לוי, יח''צ, יח''צ חו''ל)בלייזרים: מנגו וזארה (צילום: עדי גלעד,שרבן לופו,יניב אדרי,רונן פדידה,יפעת זיילר,אסף לוי, יח''צ, יח''צ חו''ל)


בלייזרים: ריזרבד, H&M (צילום: עדי גלעד,שרבן לופו,יניב אדרי,הנס מוריץ,רונן פדידה,יפעת זיילר,אסף לוי, יח''צ, יח''צ חו''ל)בלייזרים: ריזרבד, H&M (צילום: עדי גלעד,שרבן לופו,יניב אדרי,הנס מוריץ,רונן פדידה,יפעת זיילר,אסף לוי, יח''צ, יח''צ חו''ל)

בלייזרים: Tiffanis וברשקה (צילום: עדי גלעד,שרבן לופו,יניב אדרי,רונן פדידה,יפעת זיילר,אסף לוי, יח''צ, יח''צ חו''ל)בלייזרים: Tiffanis וברשקה (צילום: עדי גלעד,שרבן לופו,יניב אדרי,רונן פדידה,יפעת זיילר,אסף לוי, יח''צ, יח''צ חו''ל)

בלייזרים: קסטרו (מימין), גולברי (באמצע) ו-M BY MASKIT (משמאל) (צילום: עדי גלעד,שרבן לופו,יניב אדרי,רונן פדידה,יפעת זיילר,אסף לוי, יח''צ, יח''צ חו''ל)בלייזרים: קסטרו (מימין), גולברי (באמצע) ו-M BY MASKIT (משמאל) (צילום: עדי גלעד,שרבן לופו,יניב אדרי,רונן פדידה,יפעת זיילר,אסף לוי, יח''צ, יח''צ חו''ל)