נובמבר רק הגיע והביא איתו את מזג האוויר שלא כזה סגור על עצמו - בערך כמו מתמודד בחתונמי. לצד רוחות קרירות בערב וטפטופי גשם מרומזים או כאלה שבאים להבהיר לנו שהזמנים השתנו, נגלה גם את השמש היוקדת שתלווה אותו בשעות היום. ספקית קרני ה- UV, הקמטים והנזקים הבלתי הפיכים לעור שלנו לא מרפה וממשיכה במלוא עוצמתה, גם כשהחורף מגיע. כפי שהתרגלנו להתמרח בקרם הגנה, כך הבנו במרוצת השנים שמשקפי שמש הן פריט חובה גם בחצי הקריר של השנה.

קרולינה למקה. מחיר: 229.90 שקלים (צילום: יח''צ)קרולינה למקה. מחיר: 229.90 שקלים (צילום: יח''צ)

על העובדה שמדובר בפריט אופנתי שמשלים לנו את הלוק, דובר לא מעט. זאת כנראה הסיבה שחברות ומותגי משקפי השמש מחדשים, מפתיעים ומגלים יצירתיות אין קץ בכל הקשור לדגמים שמוצעים לנו הגברים. בדרך כלל יוצאים מתוך נקודת הנחה שאין טעם להתפרע במגוון הדגמים, ונקבל שלל משקפי שמש בעיצובים סולידיים שפונים לקהל רחב ככל הניתן. למרות השמרנות ובשל הרצון להפתיע ולחדש, מקפידים להציע גם דגמים שפונים לאמיצים, לחובבי הטרנדים וגם לכאלה שעוסקים בפעילויות פנאי שונות.

אוף וויט לאירוקה. מחיר: 1,049 שקלים (צילום: יח''צ)אוף וויט לאירוקה. מחיר: 1,049 שקלים (צילום: יח''צ)

בניגוד לקולקציות הנשים בהן נראה חידושים מרחיקי לכת וטרנדים לוהטים שכוללים שימוש בשלל חומרי גלם כמו אבנים, בדים, ריקועים, חריטות וצבעים מוגזמים – ההיצע אצל הגברים מאופק למדי. זה לא שבתי האופנה הגדולים יוותרו לך פה על השתעבדות למגמות אופנתיות חדשות, אבל הכל יסתכם מסגרות בגווני שחור, כחול, חום, אפור ולבן. את הצבע תקבל לעיתים בעדשות שיגיעו בצבעוניות מסקרנת. המתכת והפלסטיק שולטים ביד רמה בעיצוב המסגרות השונות.

ריי באן. מחיר: 599 שקלים (צילום: יח''צ)ריי באן. מחיר: 599 שקלים (צילום: יח''צ)

אז מה בתפריט: בריי באן תגלה גרסאות חדשות לדגם הטייסים הקלאסי וגם דגמים במראה קליל ועל זמני. בפראדה ארגנו לך משקפי שמש בקווים נקיים המשולבים במשטחים פיסוליים שיוצרים עניין. באוקלי משיקים את משקפי ה- CMDN שהם גרסת יוניסקס מחודשת לדגם הקלאסי בעל הנוכחות. ברשת קרולינה למקה יחכו לך משקפי שמש בעיצובים עכשוויים המתכתבים עם הטרנדים הלוהטים ביותר בבירות האופנה בעולם.

פראדה. מחיר: 959 שקלים (צילום: יח''צ)פראדה. מחיר: 959 שקלים (צילום: יח''צ)

אוקלי. מחיר: 629 שקלים (צילום: יח''צ)אוקלי. מחיר: 629 שקלים (צילום: יח''צ)