מעילי פוך, הקווילט או "מעילי הענן", אם אתם מתעקשים להישאר עדכניים, שוב תופסים את הפוקוס העונה. הקווילט היו פופולריים למדי בתקופת הקורונה. כשלא התחשק לנו להשקיע בלוק, חיפשנו פריט מנחם לזרוק מעל הפיג'מה, כזה שיסתיר את המראה המרופט שאימצנו בתקופת הסגרים. העונה, המעצבים רוצים להזכיר לנו שמעיל הוא הרבה יותר מעוד פריט מנחם, כך שאם אתם מתכננים להוציא אותו שוב מהארון, תעשו זאת הפעם בעיקר בשל הסטייל שהוא מספק למלתחה.

אז כפי שהבנתם, מעילי הפוך שוב טרנדיים. העונה הם מוצעים גם בגרסה קלילה יותר, פחות עבה והרבה יותר מעודכנת. המעילים, כפי שכבר אפשר לראות אצל כל פאשניסטה, ילוו אותנו לאורך כל עונת הסתיו־חורף. בתחילה נראה את הגרסאות הדקיקות עם התיפורים המעוינים, שמעטרים את בד הניילון הדקיק, וככל שיתקרר נוכל לראות את המעילים העבים והכבדים יותר, בגרסת הפוך הנפוח משנים קודמות.

העונה המעילים יגיעו בשני אורכים עיקריים: עד קו המותניים או עד הברכיים. הצבעוניות לעומת זאת הרבה יותר מגוונת, החל מהשחור והלבן הקלאסיים, דרך פלטת החום העשירה, ירוק זית, פסטלים, וכלה בכמה ניאונים שהתגנבו לכמה קולקציות.

כמעט שאי אפשר לטעות בבחירת המעיל הנכון, הכל תלוי בצרכים ובשאר הפריטים שיש לכם בארון. המלצה שלי, אם אתם רוצים לשמור על מראה קלאסי שיתאים גם לעונות הבאות, נסו ללכת על הצבעים הבטוחים כמו שחור, לבן או קרם, שכמעט תמיד שומרים על רלוונטיות.  

DKNY

מעיל DKNY 999.9 (צילום: יחצ)מעיל DKNY 999.9 (צילום: יחצ)

COS

מעיל COS 495 שקלים (צילום: יחצ)מעיל COS 495 שקלים (צילום: יחצ)

סיליז

מעיל סיליז 2790 שקלים (צילום: יחצ)מעיל סיליז 2790 שקלים (צילום: יחצ)

TOMMY HILFIGER ל-FACTORY 54

מעיל Tommy Hilfige, Factory 54, 1,590 שקלים (צילום: PR)מעיל Tommy Hilfige, Factory 54, 1,590 שקלים (צילום: PR)

זארה

מעיל זארה, 269 שקלים (צילום: יחצ חול)מעיל זארה, 269 שקלים (צילום: יחצ חול)

H&M

מעיל H&M, 349 שקלים (צילום: הנס מוריץ)מעיל H&M, 349 שקלים (צילום: הנס מוריץ)

Levi's ל-Factory 54

מעיל Levi's של Factory 54, 749 שקלים (צילום: PR)מעיל Levi's של Factory 54, 749 שקלים (צילום: PR)