אחרי שנתיים שבהן שקענו בתרדמת אופנתית, הגיע הזמן לחזור לדבר על סטייל ועל הטרנדים ששוב מציפים את העולם שלנו. בראשם עומד כעת בד הקטיפה, שמשדר יוקרה וסטייל ללא מאמץ. מצד אחד נראית הקטיפה מודרנית ומתוחכמת, ומצד שני הבד משדר קלאסיות וקורץ לשנות ה־20 האופנתיות.

אז אם אתן מחפשות טוטאל לוק מושלם בקטיפה, או אם אתן רק רוצות לרענן את המלתחה שלכן באקססוריז מדליקים, בתי האופנה והרשתות כבר מוצפים בפריטים שמתאימים לכל מטרה - מפריטי יומיום כיפיים ועד בגדי ערב מגניבים. בד הקטיפה העשיר מככב אצלנו בשמלות צמודות ומחבקות, ז'קטים מהוקצעים, מכנסיים, נעלי לאופרד, תיקים ועוד.

לצד צבעי הקטיפה העמוקים והכהים שהתרגלנו לראות בחורפים קודמים, אפשר לראות גם כניסה של הדפסים מגניבים בצבעים משתנים, קטיפות ורודות, סגולות, ירוקות ועוד מגוון הפתעות.

אם אתן מחובבי הטרנד וגם אם לא, אי אפשר להתעלם מהחשיבות שלו במלתחה העונה. ויותר מזה, מדובר באחד מהטרנדים שבוודאי ילוו אותנו עוד שנים רבות, כך שאם תשקיעו בפריט אחד או שניים, הוא ימשיך איתכן גם בעונות החורף הבאות. בוודאי כשמדברים על פריטים כמו ז'קט קטיפה שחור או כחול, שמלה בגזרת A ואפילו חצאית.  

קטיפה (צילום: יח''צ,זוהר שטרית,באדיבות ורה מודה)קטיפה (צילום: יח''צ,זוהר שטרית,באדיבות ורה מודה)

קטיפה (צילום: יח''צ)קטיפה (צילום: יח''צ)

קטיפה (צילום: יח''צ,עמית שמש,מיכל מונדרי)קטיפה (צילום: יח''צ,עמית שמש,מיכל מונדרי)

קטיפה (צילום: יח''צ)קטיפה (צילום: יח''צ)

קטיפה (צילום: יח''צ,אסף לוי, הנס ומאוריץ)קטיפה (צילום: יח''צ,אסף לוי, הנס ומאוריץ)

צילומים: אסף לוי, הנס ומאוריץ, מיכל מונדרי, באדיבות ורה מודה, שי יחזקאל, עמית שמש, זוהר שטרית, יח"צ