אני אוהבת את החורף, בעיקר בשל כמות המגפיים שאני מוציאה לאור מהארון. אז כעת, כשהטמפרטורות צונחות, זה הזמן לבדוק אם המגפיים שלכן ישאירו אתכן יבשות ואופנתיות, או שכדאי להתחיל לחפש זוג חדש.

הקולקציות אומנם מעט התחדשו בעונה הנוכחית, אך יש לא מעט טרנדים שממשיכים איתנו כבר כמה עונות ומחכים רק לצחצוח קל, והנה - הם שוב רלוונטיים. כך לצד מגפי הבוטס הכבדים שכתבנו עליהם רק לא מזמן, אפשר לראות פריחה מחודשת של מגפי הסקיני הדקיקים.

הכוונה היא לעקב הדקיק שחזר אלינו בשתי גרסאות: עקב סטילטו לכל האורך ועקב סטילטו שממשיך לבסיס עבה יותר, ומקנה למתקשות יציבות טובה יותר. אם זה עדיין נשמע לכן קשוח, תוכלו לבחור בסטילטו קצר יותר, שהוא גם שיקי וגם יתאים ללבוש יומיומי.

טרנד נוסף שתוכלו לראות השנה הוא מגפיים קלאסיים בגובה הברך, שאותם תוכלו למצוא בכל רשת הנעלה ואופנה. לצד הגוון השחור, הם מגיעים העונה בשלל צבעים. מכיוון שהגזרה של מגפי הברך מאופקת בדרך כלל, אל תהססו להעז עם צבעים שיבדלו אתכן.

ואם אתן רוצות להתנער מהלוק הקלאסי, תוכלו לאמץ את מראה הקאוגירל הודות למגוון רחב של מגפי בוקרים בסגנון ווסטרן עם עיטורים ותיפורים שונים, נועזים יותר ופחות, שמאפשרים יצירת לוק ייחודי ומשוחרר. 

מגפי BASH לבוטיק 77. 1,170 שקלים (צילום: יח''צ,אודי דגן,נסטיה ליסנסקי,גל ביטון,הנס ומאוריץ)מגפי BASH לבוטיק 77. 1,170 שקלים (צילום: יח''צ,אודי דגן,נסטיה ליסנסקי,גל ביטון,הנס ומאוריץ)

מגפיים לחורף. H&M, 299 שקלים (צילום: יח''צ,אודי דגן,נסטיה ליסנסקי,גל ביטון,הנס ומאוריץ)מגפיים לחורף. H&M, 299 שקלים (צילום: יח''צ,אודי דגן,נסטיה ליסנסקי,גל ביטון,הנס ומאוריץ)

מגפיים לחורף (צילום: יח''צ,אודי דגן,נסטיה ליסנסקי,גל ביטון,הנס ומאוריץ)מגפיים לחורף (צילום: יח''צ,אודי דגן,נסטיה ליסנסקי,גל ביטון,הנס ומאוריץ)

מגפיים: טומי הילפיגר, סטיב מאדן, פול אנד בר (צילום: נסטיה ליסנסקי,הנס ומאוריץ,גל ביטון,אודי דגן,יח''צ)מגפיים: טומי הילפיגר, סטיב מאדן, פול אנד בר (צילום: נסטיה ליסנסקי,הנס ומאוריץ,גל ביטון,אודי דגן,יח''צ)

מגפיים: ניין ווסט, טימברלנד ומנגו (צילום: יח''צ,אודי דגן,נסטיה ליסנסקי,גל ביטון,הנס ומאוריץ)מגפיים: ניין ווסט, טימברלנד ומנגו (צילום: יח''צ,אודי דגן,נסטיה ליסנסקי,גל ביטון,הנס ומאוריץ)