כבר לא בת 16, אבל מודה שאחד הלוקים האהובים עליי בקיץ משלב מכנסי ג'ינס קצרים. יש כמה פריטים, כמו שמלה אוורירית או כובע מגניב, שבלעדיהם יהיה לנו קשה לעבור את הקיץ בסטייל. שורטס ג'ינס נמצא בטופ הרשימה שלי, אולי כי הוא מזכיר לי את שנות הנעורים העליזות ואולי דווקא משום שהוא גורם לי להרגיש הרבה יותר צעירה. 

מכנסי ג'ינס קצרים (צילום: חיים כהן,אליאנה עיון על ידי רותם לבל,דניאל רוז)מכנסי ג'ינס קצרים (צילום: חיים כהן,אליאנה עיון על ידי רותם לבל,דניאל רוז)

במדינת ישראל החמה, שבה אנחנו לא מקפידים על קוד לבוש, בין היתר בשל מזג האוויר, אפשר לראות נשים בג'ינסים קצרים בכל שעות היום. כן, גם במשרדים, בשעות העבודה. 

מכנסי ג'ינס קצרים (צילום: יחצ)מכנסי ג'ינס קצרים (צילום: יחצ)

לג'ינסים הקצרים שלל גזרות ואורכים. ישנם הג'ינסים הקצרצרים והמיניאטוריים, שקו המותן בהם נמוך ואהובים מאוד על נשים דקיקות במיוחד; יש כאלה ששוליהם מגיעים לאמצע הירך ומתאימים למי שמעוניינת בלוק יומיומי־קז'ואלי; ישנה גזרת “מאם ג'ינס", למי שמעדיפה לא להיות חנוקה במכנסיים צמודים; וישנם גם ג'ינסים באורך שנושק לברך, הפופולריים במיוחד השנה, בין היתר משום שהם מתאימים ללבישה לעבודה. 

מכנסי ג'ינס קצרים (צילום: אסף לוי,יחצ)מכנסי ג'ינס קצרים (צילום: אסף לוי,יחצ)

מבחינת הצבעוניות, אפשר לראות הקיץ מגוון של שטיפות על גוני כחול. אם אתן לא מחובבות הגוונים הכחולים, תוכלו למצוא גם לא מעט שטיפות שחורות וגם ג'ינסים לבנים. בקיצור, כל אחת יכולה למצוא את האורך המושלם בשבילה.

מכנסי ג'ינס קצרים (צילום: טל טרי,יחצ חול,הנס ומאוריץ)מכנסי ג'ינס קצרים (צילום: טל טרי,יחצ חול,הנס ומאוריץ)

למזלנו, עם הסיילים שמתקרבים, לא צריך להתפשר על ג'ינס אחד.

מכנסי ג'ינס קצרים (צילום: עמית שמש,יחצ חול,יחצ)מכנסי ג'ינס קצרים (צילום: עמית שמש,יחצ חול,יחצ)