קבוצת RGE ואסותא מרכזים רפואיים מודיעות היום על העלייה לאוויר של דוק - ערוץ בריאות חדש עם הפקות מקור מיוחדות מותאמות למצב ותכנים שיסייעו להתמודדות נפשית ופיזית. הערוץ החדש ינגיש לציבור הרחב את עולם הבריאות והרפואה ויציע הפקות מקור ותוכן עשיר ומרתק, עם תמהיל מגוון של תוכניות הכוללות מאות שעות תוכן בתחומי הבריאות, הלייף סטייל, התזונה והכושר - של מיטב המומחים והרופאים בישראל.  הערוץ ישודר בfree TV  ובפרטנר ובקרוב יעלה בפלטפורמות נוספות באופן חינמי ויפעל 24 שעות ביממה.               

מיוחד בערוץ: הפקות מקור שנוצרו בצל האירועים ורוח התקופה, להגברת ההסברה האזרחית אשר עוסקות בהשלכות ובשאלות המעסיקות את הציבור מאז האירועים הקשים שחווה מדינת ישראל מאז ה-7 באוקטובר. 

גידי לשץ מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים: "מערכת בריאות חזקה ואיכותית היא ביטוי לחוסן לאומי בימי שגרה, וביתר שאת בעת חירום. אנו מאמינים שהנגשת מידע בריאותי ורפואי, באופן בהיר ובגובה העיניים, על ידי טובי המומחים והצוותים, תתרום לחיזוק חוסן זה, ותאפשר לציבור הרחב ולמטופלים לקיים אורח חיים בריא יותר. אני מברך על שיתוף הפעולה עם חברת RGE ומודה לשותפינו במערכת הבריאות, שלוקחים חלק בפרויקט חשוב זה".

ירון שגב, מנכ"ל קבוצת RGE: "שיתוף הפעולה עם אסותא מרכזים רפואיים, בהשקת "דוק" ערוץ הבריאות החדש של ישראל. היא חלק מתפיסת העולם שלנו בRGE שמספקת לקהל הצופים מענה אטרקטיבי, מקצועי ואיכותי בעולמות מגוונים. אני מאמין כי צופי ערוץ דוק יוכלו למצוא בערוץ החדש, במיוחד בעת הזו, מידע רלוונטי, חדשני ומקצועי. אנחנו מודים לאסותא על שיתוף הפעולה והבחירה בנו להפעלת והפקת הערוץ".

קבוצת RGE, מקבוצות התקשורת הגדולות בישראל, המחזיקה במותגים המובילים בשוק התקשורת הישראלי - ערוצי ספורט 5, חברת שוונג, ערוץ הילדים, BIGI וערוץ הכנסת, הודיעה על השקת ערוץ דוק  - ערוץ הבריאות של ישראל, בשיתוף אסותא מרכזים רפואיים.

את הערוץ החדש יוביל וינהל איש התוכן הוותיק אורי דיקשטיין, לשעבר מנכ"ל ערוץ 24 וממייסדי "ענני תקשורת" – "שמים תוכן הפקות" ו"לוטוס תוכן הפקות".

לצד קבוצת אסותא, הערוץ ישתף פעולה ביצירת תכנים מרתקים המבוססים על מחקרים ופעילות רפואית פורצת דרך עם מיטב המומחים ממערכת הבריאות, ולצידם מומחים מתחום ההייטק, חדשנות, שירותי בריאות והצלה ועוד. בין הרופאים המובילים שייקחו חלק ויופיעו בתוכניות בערוץ החדש  נמנים- ד"ר בלה עזריה ראש אגף רפואה באסותא מרכזים רפואיים, פרופ'  אהוד רענני, ממנתחי הלב המובילים בישראל, מנהל מרכז לב, חזה וכלי דם במרכז הרפואי שיבא, תל השומר המנתח גם באסותא, ד"ר תילי פישר – יוסף, רופאת משפחה במכבי שירותי בריאות,  ד"ר אורן טנא, פסיכיאטר, מנהל המכון לבריאות הנפש באיכילוב, פרופ' מירב בן דוד מנהלת המכון האונקולוגי באסותא רמת החייל. אשר יופיעו לצד מגישות הטלוויזיה הוותיקות והמוערכות יעל גולדמן ומירב מילר.

בצל האירועים, הערוץ ישדר תוכן ברוח התקופה שיעסוק בימים הקשים שעוברים על מדינת ישראל מאז ה-7 באוקטובר. אנשי הערוץ פיתחו הפקת מקור דוקומנטרית המלווה ומתעדת את מסעם להחלמה של ניצולי מסיבת הנובה ששרדו. את הסדרה ואת ההליך השיקומי יוביל מנהל בית החולים מעלה הכרמל, יו"ר המועצה הלאומית לפוסט טראומה, פרופסור איל פרוכטר. 

כמו כן, בימים אלו מצולמת תוכנית אשר תלווה את הליך השיקום של לוחמות ולוחמי צה"ל שנפצעו בקרבות. דוק - ערוץ הבריאות של ישראל, יעלה לאוויר בתאריך 06.02.24. הערוץ ישודר בפרטנר וב-free TV ובהמשך יעלה בפלטפורמות נוספות ובאופן חינמי. הערוץ יפעל 24/7, ויציע תמהיל תוכניות עשיר ומגוון מעולמות הבריאות והרפואה, הלייף סטייל, בריאות הנפש, התזונה והכושר.  

90% מהתוכן שישודר בערוץ יורכב מהפקות מקור פרי פיתוח משותף של RGE ואסותא, לצד תוכניות אולפן אינטראקטיביות המבוססות על שאלות של הצופים בבית. התוכניות יצולמו וישודרו מאולפן ערוץ דוק הממוקם בבי"ח אסותא ברמת החייל. 

בימים בהם כמות המידע היא אינסופית וזורמת ללא הפסקה, ערוץ דוק החדש חרט על דגלו לרכז תחת קורת גג אחת מידע אמין, שימושי ובגובה העיניים במטרה להנגיש את עולם הרפואה לאוכלוסייה הכללית ולקהל צופים ללא הבנה רפואית מעמיקה או ידע רפואי נרחב. תוכניות הערוץ יציגו לציבור את עולמות החדשנות בתחומי הבריאות והרפואה, יספקו מידע רפואי ובריאותי עצום ויחשפו ממצאי מחקרים מתקדמים, מכשור וטכנולוגיות רפואיות חדשות. על מרבית מנחי ומגישי הערוץ נמנים פרופסורים ורופאים מהמובילים בעולם הרפואה בישראל, אנשי סיעוד ומקצועות הבריאות והצופה יוכל לפגוש אותם באופן אישי .

קרן מסינג רותם- ראש אגף שיווק ודיגיטל, אסותא מרכזים רפואיים: "במיוחד בתקופה זו, אנו גאים להיות שותפים ליוזמה פורצת הדרך ולעלות לאוויר ערוץ בריאות חדש , במטרה להנגיש את הידע הרפואי והמקצועי העצום שנצבר באסותא ובמערכת הבריאות כולה עם הקהל הרחב. כחלק מתפיסה זו, נולד שיתוף הפעולה הייחודי עם חברת RGE , במהלך השנה האחרונה הקמנו אולפן שידורים בבית החולים ברמת החייל,  ויצרנו פורמטים טלוויזיוניים חדשים ומרתקים שיספקו את העניין הרב בעולמות הבריאות, בהובלת המומחים המובילים בישראל"

אורי דיקשטיין, מנהל ערוץ דוק: "במהלך העבודה על פיתוח תוכן הערוץ היה לנו ברור כי העת מחייבת אותנו לייצר תכנים שמתכתבים עם האירועים הקשים שפקדו את מדינת ישראל ב-7 באוקטובר. בהתאם לכך, יצרנו הפקות מקור המספקות מבט רגיש ויוצא דופן של ניצולי מסיבת הנובה, לצד תוכניות המלוות את שיקום לוחמות ולוחמי צה"ל שנפצעו בקרבות ועוד. 

ערוץ דוק יספק לצופה תוכן עשיר ומגוון מעולמות הרפואה, הלייף סטייל, הבריאות, התזונה והכושר לצד הצצה מרתקת ונדירה לחייהם של הרופאים והפרופסורים המובילים בישראל. הצוותים הרפואיים של אסותא מרכזים רפואיים מהווים מקור ידע עצום, באמצעותו ננגיש לצופה את עולמות הרפואה והבריאות בגובה העיניים במגוון תוכניות עם מאות שעות תוכן מקורי.