מפקחת לבריאות הסביבה של לשכת הבריאות המחוזית חיפה יחד עם מפקח של עיריית חיפה ביצעו הבוקר (ראשון) ביקורת בסניף דומינוס פיצה במרכז הכרמל בחיפה, זאת על רקע הסרטון בו נראים עכברים מתרוצצים בסניף. הבעלים זומנו לשימוע שיתקיים מחר על מנת להוציא צו סגירה.

כמו כן ממשרד הבריאות נמסר כי כרגע המקום סגור. "בביקורת שנעשתה נמצאו ממצאים חמורים, והמבנה נמצא במצב ירוד", נמסר.


מדומינוס פיצה נמסר בתגובה: "ההחלטה על סגירת אחד הסניפים הצפוניים של הרשת בו צולם הסרטון התקבלה על ידי הנהלת הרשת עוד קודם לצילום הסרטון וזאת מתוך אחריות כלפי לקוחות הרשת. ההחלטה על סגירת הסניף התקבלה לאחר שעבודות פיתוח שביצעה עיריית חיפה באיזור הביאו לעליית מזיקים רבים מתחת לפני השטח. רשת דומינוס רואה באיכות וניקיון סניפיה חשיבות עצומה, והסניפים כולם עוברים ביקורות תברואה שבועיות בנוסף על ביקורות תברואה של חברות בקרה חיצוניות. התמונות שנראות בסרטון אינן נעימות לצפייה, גם לא לנו, אך אנו שבים ומדגישים כי התמונות צולמו לאחר שקיבלנו החלטה עצמאית על סגירת הסניף".

עוד הוסיפו: "אנו מכבדים את עבודת משרד הבריאות ונעבוד עמם בשיתוף פעולה. אנו מוצאים לנכון לציין כי מערכת הביוב אשר תמונותיה הופצו היום לא נמצאת בתוך הסניף ואינה חלק מהסניף. הסניף המדובר סגור ובשלב זה אין כוונה לפתוח אותו מחדש. רשת דומינוס רואה בלקוחותיה את הנכס הגדול ביותר שלה, ואף שהסניף המדובר לא היה פעיל ולא סיפק הזמנות ללקוחות בעת צילום התמונות - בכוונתנו לבצע הפקת לקחים משמעותית כתוצאה מהאירוע".

כזכור, סרטון שהופץ ביום שישי האחרון ברשתות החברתיות מתעד עכברים בתוך סניף "דומינוס פיצה" במרכז הכרמל בחיפה, תוך שהם באים במגע עם המצרכים מהם מכינים את הפיצה."יו.. זה דומינוס פיצה במרכז הכרמל בחיפה, תראו את זה", נשמעים הצלמים ההמומים, ואחד מהם מוסיף: "אני מעלה את זה לסטורי".