לאחר שבית החולים בילינסון הגיש תלונה על הסתה: שלמה רייש, שרשם על מצבת אשתו "נרצחה על ידי בית החולים בילינסון", הסיר היום (רביעי) את הכיתוב מהמצבה, על ידי כיסוי הכתובת בלוח שיש. מלבד התלונה בגין הסתה שהוגשה במשטרה, בבית החולים אף איימו לתבוע את המשפחה אם הכתובת לא תוסר.

מוקדם יותר השבוע פורסם כי משפחתה של רייש, שנפטרה מקורונה בבית החולים בילינסון, רשמה על מצבתה כי נרצחה על ידי בית החולים. שעות ספורות לאחר שהתיעוד הופץ ברשתות החברתיות , נמסר מבילינסון כי האישה נפטרה במחלקת הקורונה וכי לא הייתה מחוסנת נגד הנגיף. 

"בביה"ח מזועזעים מהכיתוב על המצבה ומביעים שאט נפש על ההתבטאות החמורה, המסיתה והמשוללת כל יסוד עובדתי כפי שנכתב על גבי המצבה", נמסר מבית החולים. "בכוונת בית החולים לשקול את צעדיו בנושא זה לרבות וככל שיידרש באמצעות נקיטת הליכים משפטיים.

"מבלי להפר את החיסיון הרפואי של המנוחה, נציין רק שמדובר באישה מבוגרת ולא מחוסנת שהובאה לבית החולים לאחר שטופלה בביתה זמן משמעותי, התקבלה עם התקף לב ותסחיף ריאתי ונפטרה עם מחלת קורונה סוערת. צוות מחלקת הקורונה טיפל בה במסירות אין קץ ותוך ליווי ושיח מתמיד עם המשפחה".