חגיגות אליפות אלימות בתל אביב: לאחר משחק הדרבי שהתקיים אמש באצטדיון בלומפילד ביפו בו הבטיחה קבוצת מכבי בכדורגל את אליפות המדינה, נעצרו בשעות הלילה המאוחרות (בין שבת לראשון) שמונה אוהדים בשני מוקדים בעיר - כיכר רבין ומתחם האימונים בשכונת קרית שלום.

בדבר התפרעויות של אוהדי כדורגל במתחם קרית שלום בתל אביב, עדכנה המשטרה כי עצרה ארבעה אוהדים אשר התפרעו, השליכו חפצים, ירדו לציר ראשי וחסמו אותו. מאוחר יותר, הגיעו אוהדים גם לאזור כיכר רבין והמשיכו להתפרע. לפי הודעת המשטרה, האוהדים חסמו ציר מרכזי, הדליקו אבוקות והשליכו אבנים ובקבוקים לעבר השוטרים שפעלו במקום.

כוחות משטרה שכללו גם פרשים, פיזרו את המתפרעים ועצרו ארבעה אוהדים נעצרו. כתוצאה מהתפרעויות האוהדים, ארבעה שוטרים שמילאו תפקידם נפצעו ופונו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. שלושה מהם נפגעו בראשם ואחד שבר את ידו. 

מהומות בחגיגות האליפות של מכבי ת״א בכיכר רבין (צילום: דוברות המשטרה)מהומות בחגיגות האליפות של מכבי ת״א בכיכר רבין (צילום: דוברות המשטרה)

תגובת המשטרה לאירוע: ״המשטרה לא תתיר התנהגות אלימה וחסרת רסן ותפעל ביד קשה נגד מפרי הסדר המסכנים את הציבור ופוגעים בשגרת החיים״.