בחדשות 12 פורסמו אמש הקלטות משיחה סגורה של חברת הכנסת איילת שקד (ימינה), בה היא מתבטאת בעד הקמת ממשלת ימין ומבקרת בחריפות את ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה, ואומרת בין היתר כי לנתניהו יש "תאוות שלטון וכוח" וכי הוא ורעייתו הם "כמו דיקטטורים". חשיפת ההקלטות הובילה כצפוי גם לעימות בן החושף, עיתונאי חדשות 12 עמית סגל, לבנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו.

סגל כתב בחשבון הטוויטר שלו: "אם בנט ושקד יילכו לממשלה עם המרכז-שמאל, הם יעשו זאת על כנפי אתרוג תקשורתי מוטרף. אם סער היה חובר לנתניהו הוא היה נשחט, אבל בנט מפר הבטחה בעצמה דומה (לא ללכת עם לפיד) בתוספת עוד ערימת הבטחות (לא מרצ, לא איבתיסאם, לא רעמ) וזוכה לחיבוק מכל אלה שבעוד דקה ייזכרו שהוא ושקד פשיסטים. אפשר לתמוך בממשלה כזו ואפשר להתנגד לה (אני למשל לא בטוח שהיא גרועה מבחירות 5) אבל התנהלות צבועה כזו ראויה בעיקר לבוז".
 


בתגובה כתב יאיר נתניהו לסגל: "המממ... היה עוזר אם היית מביע את דעתך בנושא בשידור, ובתור מי שפרסם את הידיעה הזאת - או שלא הבנת את המשמעות שלה לגבי חופש הביטוי של הימין ולכן לא עשית ממנה עניין, או שהבנת והחלקת כי לא רצית להפריע לבנט בהקמת ממשלת השמאל"

סגל לא נותר חייב וכתב: "אם תרים את הראש מהטוויטר למסך בפעם הבאה (למשל היום בחמש) תוכל לצפות בזה בשידור, ולא לפזר שקרים ברשת".

על כך השיב יאיר נתניהו: "אתה מפרשן כאילו אתה מהאו"ם, למרות שאתה מבין בדיוק כמוני שממשלה ברוב של מרצ, העבודה, ליברמן ולפיד עם המשותפת + ההקצנה והאלימות של השמאל בשנתיים האחרונות + כאשר איראן שנייה מגרעין + הממשל המסוים הזה מעבר לאוקיינוס, יכולה לגרום לאוסלו להראות כמו מכה קלה בכנף. ותחסכו ממני 'פרשנים צריכים להיות אובייקטיביים'. רינה מצליח, דנה ויס, גיא פלג, עודד בן עמי, ושקרנוביץ מוסרים : פחחחחחחחח".