עורך ישראל היום בחמש השנים האחרונות בעוז ביסמוט יעזוב את ישראל היום - כך נודע לוואלה! ברנז'ה. ההערכות הן כי ביסמוט הודח על ידי ההנהלה כאשר ברקע הכיוון החדש שתופס העיתון - שבעבר תמך בנתניהו. כזכור, בסוף השבוע התראיין ראש הממשלה הנוכחי נפתלי בנט לעיתון - וזכה לכותרות מחמיאות.

"כמעט חמש שנים עמדתי בראש העיתון מספר 1 בישראל", כתב היום ביסמוט באתר ישראל היום. "אלו היו שנים מאתגרות, מרתקות וגדושות אירועים ועשייה", כתב ביסמוט באתר "ישראל היום". "זה היה כבוד בשבילי להיות עד לאירועים גדולים וקטנים. מהמשרד הסגלגל בבית הלבן, דרך הסכמי שלום היסטוריים עם מדינות ערביות, ועד התהפוכות בישראל, מבצע 'שומר חומות', הגעתו של ג'ונתן פולארד לישראל, מגפת הקורונה. כן, וגם אירועי ספורט גדולים, ממדליות הזהב לישראל באולימפיאדה ועד מגרשי הכדורגל בארץ (מכבי ת"א!) ובעולם (ליברפול!). ומעל לכל, לשמוח בהישגי מדינת ישראל, ובראשם פתיחת השגרירות האמריקנית בירושלים. אנחנו כאן".

ד"ר מרים אדלסון, מו"ל "ישראל היום", מסרה: "בועז ביסמוט ביצע את תפקידו בשליחות ובמצוינות. כעורך הראשי של 'ישראל היום' היה בועז לשם דבר בארץ ובחו"ל, בין היתר זכה למספר שיא של ראיונות עם נשיא ארה"ב לשעבר, דונאלד טראמפ, וסיפק לקוראים דיווח אמין, איכותי ומיטבי. עוד תרם ביסמוט לעיתון כשקידם אותו לעידן הדיגיטלי, בעברית ובאנגלית, ואלו רק מקצת הישגיו בעריכת העיתון. זה הזמן להגיד תודה ויישר כוח".

"אני מודה לבועז על כחמש שנים של עשייה וחברות ומאחלת לו הצלחה בהמשך דרכו. 'ישראל היום' ימשיך להיות העיתון הטוב והנפוץ ביותר בישראל, ועל מחליפו של בועז תבוא הודעה. עד אז, ימלא את מקומו עמר לחמנוביץ, כיום עורך המוסף 'ישראל השבוע'", הוסיפה אדלסון.