הצהרת תובע הוגשה הבוקר (ראשון) בבית משפט השלום בתל אביב כנגד תושב השטחים שנעצר על ידי שוטרי תחנת מסובים בחשד לתקיפה מינית של שתי נשים במרכז הרפואי שיבא ברמת גן. 

במוקד 100 של המשטרה התקבל ביום שני שעבר דיווח בשעות הערב על אישה שהותקפה בחניון המרכז הרפואי שיבא ברמת גן. במהלך הסריקות, תוך גביית עדות והפעלת אמצעים טכנולוגיים, הצליחו הכוחות בשטח להתחקות אחר זהותו של החשוד, גבר בן 44 תושב השטחים ובעל אישור שהייה, הוא אותר במתחם והוא הובא לחקירה.

מהחקירה שנוהלה בתחנת מסובים עולה כי הקורבן הגיעה לרכבה בחניון ביה"ח כשלפתע החשוד רץ לעברה, חיבק אותה בחוזקה נצמד אליה והפילה לקרקע. לאחר מאבק עיקש של הקורבן, החשוד נמלט. הקורבן קיבלה טיפול רפואי.  במהלך החקירה, אותרה מתלוננת נוספת שלדבריה בסוף חודש יוני בשעת לילה ובעת שנכנסה לרכבה, החשוד פתח את הדלת תוך שחשף את איבר מינו. הקורבן סגרה מיד את הרכב ונמלטה מהמקום.

החשוד נחקר בגין הפרה הוראה חוקית, ניסיון בעילה שלא בהסכמה חופשית, מעשה מגונה תוך שימוש בכח ואיומים מעצרו הוארך עד ה-12.07. עם סיומה של החקירה הוגשה הבוקר הצהרת תובע ובכוונת הפרקליטות להגיש כתב אישום נגדו.