העיתונאית הדס שטייף הפסידה היום (ראשון) בתביעת הדיבה, על סך 390 שקלים, שהגיש נגדה איש התקשורת נתן זהבי. כזכור, עורכי דינו של זהבי הגישו בנובמבר 2017 תביעת דיבה כנגד עיתונאית גלי צה"ל, שפרסמה כי בידיה עדויות להטרדה מינית מצידו. השופטת קבעה כי 13 פרסומי הדס שטייף נגד זהבי היו לשון הרע, ומתחה ביקורת חריגה וחריפה על פרסומיה והתנהלותה.זהבי אמר בכאן ב' כי "הלב שלי כמו תופי טם-טם. התביעה מתנהלת למעלה משנה, אבל זה מרגיש כמו למעלה משלושים שנה. השופטת הקריאה את פסק הדין המנומק, סעיף אחר סעיף, ובכולם הוכח מה שאמרתי קודם - הדס שטייף היא שקרנית ולא אמינה, ואני מקווה שבגל"צ ימצאו את הזמן להיפרד ממנה במסיבה במשרדי גל"צ". 

בתוך כך, זהבי גם איים כי "אם היא תמשיך באמירת דברים שלא כדאי שהיא תאמר היא תחטוף עוד תביעה. אני שם כעת את הפרשה מאחוריי, היא יכולה לערער לבית המשפט העליון וגם לבית המשפט של מעלה, כשהיא תגיע לשם בעזרת השם במהרה בימינו. אני לא מאחל לאף אחד שיעבור מה שאני עברתי. הגעתי למצב שאמרתי שאני שמח שההורים שלי מתו. זה מתחיל בטלפון עלום שהיא מדברת על חיילת בגלי צה"ל, ועל כך שלמחרת מפרסמים עלי שאני עבריין מין, ולכן השופטת פסקה מה שפסקה. היא לא פנתה אלי פעם אחד לתגובה".
 

שטייף כתבה בתגובה בחשבון הטוויטר שלה במהלך המשפט: "יצאתי באמצע הקראה של זהבי נגד שטייף. שבע עדות הגיעו. מדם לבם סיפרו את סיפורן.... השופטת כנראה לא הייתה בדיונים... אני עדיין בשוק. טרם הסתיים. זה שצעירות באות ומספרות מה קרה להן... זה לא נחשב אמת דיברתי....  ההמשך יבוא".

בהמשך צייצה: "אחת העדות קורסת כשהיא שומעת את פסק הדין....לא אשכח את הידיים שלו מטילות לי על הגוף. הייתי קטנה.... והשופטת??? קיבלה חלקית את תביעתו. הזיה".

כזכור, שטייף פרסמה בין היתר כי פנתה אליה צעירה שטענה כי לפני כ-15 שנה הגיעה אל ביתו של זהבי מעולפת, ומצאה את עצמה עירומה במיטתו בבוקר. כתב התביעה שהגיש זהבי נכתב כי "הנתבעת עושה שימוש ציני בחשיבות הקמפיין "metoo" ושמה לה למטרה לנצל את מעמדו התקשורתי של זהבי ושל אחרים לשם פרסום עצמי ברף הגבוה ביותר של ההשמצות".מגלי צה"ל נמסר בתגובה: "חרף עדיות שלא נסתרו, מפיהן של לא פחות משבע נשים שטענו כי זהבי תקף אותן מינית בנסיבות שונות, תביעתו של נתן זהבי כנגד כתבת הפלילים של גלי צה"ל הדס שטייף התקבלה בחלקה - פרקליטות המדינה תשקול להגיש ערעור. כזכור, זהבי הגיש תביעת דיבה כנגד שטייף על רקע פרסומים שייחסו לו טענות להטרדות מיניות. במסגרת ההליך העידו שבע נשים שתמכו בפרסומים, וטענת ההגנה של הנתבעת 'אמת דיברתי', שהייתה מבוססת על עדויות רבות שנאספו בידיה, לא הופרכה. במסגרת ההליך איגוד מרכזי הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית גיבה את העבודה העיתונאית של הנתבעת והגיש בקשה להצטרף להליך כ'ידיד בית המשפט', במטרה לפרוש בפני בית המשפט זווית ראיה רחבה יותר לתופעת ההטרדות המיניות, ולתנועת me too שהעלתה לסדר היום הציבורי את התופעה והיקפה. המדינה תשקול להגיש ערעור על ההחלטה לבית המשפט המחוזי".