"הם ביקשו גם מעילים, הרגשתי גועל נפש". בחברת החדשות פורסמו הערב (חמישי) עדויות חדשות של המיליארדר ארנון מילצ'ן מחקירת המשטרה בתיק 1,000, שעוסק בטובות הונאה שהעניק לראש הממשלה נתניהו ורעייתו. החוקרים ידעו כי בני הזוג נתניהו ומטיבם מילצ'ן, משתמשים בשמות קוד. 
באחת העדויות שמסר נשאל מילצ'ן באיזה אופן נהג ראש הממשלה לבקש ממנו סיגרים וענה: "הוא היה מטלפן ואומר "תגיד, יש איזה עלים?"... נתניהו קורא לסיגרים "עלים"... בקובה מגדלים ומקפלים אותם, לא?"
חוקר: "מה קורה אם ביבי מבקש עלים ובדיוק אין סטוק?"

מילצ'ן: "קורה מה שקורה, עם ה"ורודים", אחרי היום ששרה נחקרה במשטרה וביקשה "ורודים", אמרתי לה, שאין לי ורודים בבית, אז היא אמרה אולי נמצא את יונתן (הנהג) שישיג... אמרתי לה ששיחררתי את יונתן לוויקאנד אבל ביום ראשון אבקש שימצא לך "ורודים"... שרה אמרה לי שיונתן הנהג יתאם עם אפי (מבית רה"מ)".
עוד מעדותו של ארנון מילצ'ן במשטרה: 
חוקר: "האם היו מקרים שהיו דרישות לסיגרים ושמפניות גם כשהיית בחו"ל?"
מילצ'ן: "נכון... במחשבה שניה, רק הדרישה ל"ורודים" עלתה גם כשלא הייתי בארץ..."
חוקר: "ייתכן שאתה לא זוכר כי אמרת להדס קליין (העוזרת האישית) לקנות לבני הזוג נתניהו כל מה שהם רוצים?"

 
מילצ'ן: "נכון".
חוקר: "האם בני הזוג נתניהו ביקשו ממך לקנות בעבורם מעילים?"
מילצ'ן: "כן".
חוקר:  "איך הרגשת?"
מילצ'ן: "גועל נפש. אני חושב ששכר נמוך מביא לבקשות יתר..."
חוקר: "מר מילצ'ן, האם נתניהו הביא לך מתנות, כלשהן, מתישהו?"
מילצ'ן: "אתה מכיר אותו בתור אחד שמביא מתנות? התשובה היא לא".
חוקר: "האם שרה נתניהו הביאה לך מתנות איזשהן מתנות, אי פעם?"
מילצ'ן: "אתה רוצה שאני אפול מצחוק על הרצפה? התשובה היא לא".
חוקר: "האם נתת אי פעם לפוליטיקאים אחרים מתנות כפי שנתת לביבי ולשרה?"
מילצ'ן: "לא".
 
תיק 1000 – עדות מילצ'ן על החברות בין ג'יימס פאקר ליאיר נתניהו: 
מילצ'ן:  "דיברתי עם ביבי על זה שיאיר שוהה הרבה מאד אצל פאקר. אמרתי לו שאני חושב שזה לא בריא. שמסתובבות שמועות על הבן שלו.  הבן של ראש הממשלה שמסתובב בדירה של ג'יימס (פאקר) למרות שאין בזה שום פסול".
חוקר: "כיצד ביבי הגיב?"
מילצ'ן: "הוא אמר "יאיר בחור מבוגר, אני לא יכול להגיד לו מי יהיו החברים שלו".
חוקר: "ציפית לתשובה אחרת?"
מילצ'ן: "ציפיתי לתגובה אחרת... חשבתי שלא צריכים להפוך חברות לנהנתנות..."

מטעמו של ראש הממשלה נמסר בתגובה לפרסום: "אנו מצרפים את ההדלפה המעוותת ורצופת השקרים הזאת, מספר 125, ל-124 ההדלפות הקודמות שהגשנו ליועמ"ש. דינה של כל הדלפה פלילית כזאת היא עד 3 שנות מאסר. אנו חוזרים ושואלים, מתי תיבדק אפילו תלונה אחת מהתלונות שהגשנו? ואגב, לאורך השנים משפחת נתניהו נתנה מתנות רבות לארנון מילצ'ן, אישתו וילדיו".

כזכור, בתיק 1000, תיק המתנות, הודיע היועמ"ש מנדלבליט לפני שלושה חודשים כי הוא שוקל להעמיד לדין את נתניהו בסעיף של מרמה והפרת אמונים, וזאת על אף שבכירי הפרקליטות סברו כי יש להעמידו לדין בגין שוחד. בכתב החשדות נטען כי נתניהו קיבל בקבוקי שמפניה וסיגריות בשווי 700 אלף שקל מאילי ההון ג'יימס פאקר וארנון מילצ'ן. "בכל אחת מהפעמים שבהן ניתנו טובות ההנאה, ובכל אחת מדרכי הקבלה, נתניהו קיבל ממילצ'ן קופסה או קופסאות של סיגרים, ולא סיגר בודד", נכתב. "כל קופסה הכילה 10 עד 25 סיגרים. שווי כל קופסה נע בין 2,000 ל־3,000 שקל. ככלל, בכל אחת מהפעמים ובכל אחת מדרכי הקבלה, ניתן מארז של שישה בקבוקי שמפניה, ולעתים גם שני מארזים שכאלה, ולא בקבוק בודד. עלות כל בקבוק שמפניה נעה בין 250 ל־350 שקל וממילא העלות של כל שישיית בקבוקים נעה בין 1,500 ל־2,100 שקל". 
 
לדברי מנדלבליט, טובות ההנאה ניתנו לנתניהו ברציפות ובאופן תדיר עד כדי כך שניתן לומר שהן היו בבחינת "קו אספקה" של סיגרים ושמפניות. לטענת מנדלבליט, נתניהו קיבל את טובות ההנאה הללו בזיקה לתפקידו הציבורי ולמעמדו כראש הממשלה. במקביל לקבלת ההטבות ביצע נתניהו פעולות שלטוניות שונות לטובת מילצ'ן אף שעמד בניגוד עניינים.