פרטים חדשים אודות האשמים בפרשת האונס בהרצליה: ביום רביעי 24.4.19 התקבל דיווח במשטרה על קטטה בבית דירות באילת בין שני דיירי המקום במהלכה שני הגברים נפצעו. המשטרה פתחה בחקירת הקטטה ובהמשך דווח כי אחד המעורבים בקטטה נפטר מפצעיו. מעיקרי החקירה עולה כי האירוע האלים התחיל בכך שהמנוח, תושב תלמי ביל"ו בן 23, תקף את החשוד במעשה, בן 24 תושב משכונת שועפט בירושלים, באמצעות כלי חד וגרם לו לחתכים בפניו.
החשוד במעשה החל לזרוק אבנים על המנוח והמנוח חזר לחדרו. לאחר זמן קצר פרץ החשוד לחדרו של המנוח ודקר אותו מספר פעמים בחלק גופו העליון, בהמשך יצאו מחדרו של המנוח תוך שהם מכים אחד את השני עד אשר אפסו כוחותיו של המנוח. החשוד במעשה המשיך בתקיפתו של המנוח תוך שהוא בועט בפניו ובראשו.

החקירה שנערכה מיום האירוע הגיע לסיומה ביום רביעי האחרון, במהלך החקירה פעלו החוקרים בהתאם להנחיות פרקליטות מחוז דרום, אספו עדויות וראיות על מנת להגיע לחקר האמת וברור נסיבות האירוע. בסיום החקירה הועבר תיק החקירה לפרקליטות אשר החליטה להעמיד לדין את החשוד בגין גרימת מותו של המנוח. 

כזכור, שבועיים לאחר שפרסמנו אודות הנחיית הפרקליטות למשטרה לבצע השלמות של החקירה, ולקיים עימות בין הנאנסת לשלושה מהחשודים, עתה מתברר כי אחד החשודים המרכזיים בפרשה - היחיד שהכיר את הנאנסת והוביל אותה לדירה ששכר מצא את מותו בקטטה המדוברת.