דובר צה"ל תא"ל דניאל הגרי חשף הערב (ראשון) כי רב"ט נועה מרציאנו ז"ל נרצחה על ידי מחבלי החמאס בתוך בית החולים שיפא. "הבוקר עדכנו את משפחתה של נועה ז"ל כי לפי הממצאים, היא נחטפה לדירת מסתור סמוך לשיפא", אמר. "במהלך מתקפות צה"ל באזור, מחבל החמאס שהחזיק בנועה נהרג והיא אמנם נפצעה בתקיפה, אך לא באופן מסכן חיים. נועה נלקחה לתוך כותלי בית החולים שיפא, שם היא נרצחה על ידי מחבל חמאס".

מחבלים גוררים חטופים בבית החולים: צפו בחשיפת התיעודים הדרמטים משיפא
"הגיבור שלנו": מאות הגיעו להלוויתו של סמ"ר עדי מאלכ חרב שנפל ברצועה עזה

כזכור, לפני מספר ימים הוחזרו לישראל גופותיהן של יהודית וייס ז"ל ורב"ט נועה מרציאנו ז"ל, שנחטפו ב-7 באוקטובר. בהכוונת מידע מודיעיני של השב"כ, איתרו כוחות צה"ל את גופותיהן של נועה ויהודית ז"ל. כל אחת מהן נמצאה במבנה אחר סמוך לבית החולים שיפא.  מח"ט 7, אל"ם אלעד צורי, חשף את פעילות הכוחות למציאתה של רב"ט נועה מרציאנו ז"ל. צפו:

מח"ט 7, אל"ם אלעד צורי, המתאר את פעילות הכוחות למציאתה של רב"ט נועה מרציאנו ז"ל. צילום: דובר צה"ל

האלונקה שעליה נמצאה רב''ט נועה מרציאנו ז''ל (צילום: דובר צה''ל)
האלונקה שעליה נמצאה רב''ט נועה מרציאנו ז''ל (צילום: דובר צה''ל)

דובר צה"ל תא"ל דניאל הגרי חשף הערב כי רב"ט נועה מרציאנו ז"ל נרצחה על ידי מחבלי החמאס בתוך בית החולים שיפא. הגרי תיאר: "הבוקר עדכנו את משפחתה של נועה ז"ל כי לפי הממצאים, היא נחטפה לדירת מסתור סמוך לשיפא. במהלך מתקפות צה"ל באזור מחבל החמאס שהחזיק בנועה נהרג והיא אמנם נפצעה בתקיפה ביום חמישי 9/11, אך לא באופן מסכן חיים. נועה נלקחה לתוך כותלי בית החולים שיפא, שם היא נרצחה על ידי מחבל חמאס".

איתורי גופות חטופות ישראליות בסמיכות לבית החולים שיפא (צילום: דובר צה''ל)
איתורי גופות חטופות ישראליות בסמיכות לבית החולים שיפא (צילום: דובר צה''ל)