ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר הימין החדש נפתלי בנט נפגשו היום (שני) בארבע עיניים. הפגישה התקיימה בתום ישיבת ראשי המחנה הלאומי. ראש הממשלה הציע לבנט מינוי מיידי כשר בממשלה באחד התיקים הפנויים שאינם ביטחון, לצד חברות בקבינט המדיני-ביטחוני. בנט סירב לכך והדגיש את מחויבותו המלאה לגוש הימין. לדברי מקורביו, הוא מעדיף למקד אנרגיה בהקמת ממשלת אחדות ובלמנוע בחירות שלישיות שהימין יתרסק בהן.
מוקדם יותר היום, ראשי סיעות גוש הימין ערכו פגישה בלשכתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. בתוך כך, יו"ר הימין החדש איילת שקד נפגשה במהלך היום עם יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן ועם ראשי המפלגות החרדיות בניסיון לבדוק את האפשרות לפשרה משני הצדדים. לדברי מקורביה של שקד, "הם עדיין לא מוכנים לפשרות אך זאת הדרך היחידה למנוע בחירות נוספות".

נתניהו האשים את גנץ במהלך הפגישה בכישלון המגעים עד כה לאחדות. "אחרי הפגישה שלי עם גנץ סיכמנו על הודעה משותפת בתום הפגישה. הוציאו הודעה, הוציאו תמונה, וחצי שעה אחר כך התחילו בכחול לבן לתדרך נגדנו בתקשורת", טען נתניהו, "אנחנו הסכמנו לוויתורים רבים, ביקשתי לשמוע תשובות מגנץ ולא שמעתי תשובה לאף שאלה. צוות המו״מ שלנו מנסה כבר יומיים להיפגש עם צוות המו״מ של כחול לבן אבל כחול לבן דוחים אותם מיום ליום - ועד עכשיו לא נקבעה פגישה".
בתום פגישתם, התחייבו ראשי בלוק הימין שוב לא להיכנס לממשלה שלא במשותף. "אור האתגרים הביטחוניים והלאומיים, ראשי סיעות המחנה הלאומי פונים ליו״ר כחול לבן ח״כ בני גנץ להקים ממשלת אחדות לאומית רחבה לפי מתווה הנשיא ולהימנע מבחירות מיותרות. כל ראשי הסיעות הבהירו שלא יצטרפו לממשלת מיעוט. ראשי הסיעות חוזרים על התחייבותם שלא להיכנס לאף ממשלה שלא במשותף", מסרו.