"הנזק שאת עושה לעם ישראל לא יכופר": ויכוח התגלע היום (שלישי) במליאת הכנסת בין ח"כ יואב קיש (הליכוד) עת שנאם על הפודיום, לבין ח"כ עידית סילמן (ימינה). קיש האשים את סילמן בכך שהכניסה מיקרופון למליאת הכנסת, בשירות התקשורת, והקליטה חברי כנסת נוספים בשיחות פרטיות כדי לפרסם אותן.

ח''כ יואב קיש, ח''כ עידית סילמן (צילום: צילום מסך ערוץ כנסת)ח''כ יואב קיש, ח''כ עידית סילמן (צילום: צילום מסך ערוץ כנסת)

להגנתה טענה סילמן כי קיש "עושה ספינים" וכי היא הניחה את המיקרופון שקיבלה מחוץ לכתלי המליאה, כשהוא כבוי. כמו כן טענה שמעולם לא הקליטה אף אחד מחברי הכנסת ולא פירסמה הקלטות. חבר הכנסת מיקי לוי (יש עתיד) נחפז לעזרתה וטען שהוא "בדק" את המיקרופון, ראה שהוא כבוי וכי אינו מקליט.

קיש הודה לה על כך שאמרה לו את האמת, וסילמן טענה שאת הזמן שהם העבירו בויכוח היא יכלה להשלים בקריאת תהילים בחדרה. לפתע מהטריבונה הצדדית נשמע קולו של חבר הכנסת דוד אמסלם (הליכוד) שצעק לעברה של סילמן: "תקראי תהילים, יש הרבה נזק שעשית". בתגובה ענתה לו סילמן: "די דודי, אל תחנך אנשים". הוא המשיך במשנתו וטען כי "הנזק שאת עושה לעם ישראל לא יכופר, תקראי תהילים".