אנשים שנכנסו השבוע לחנות של איקאה בהונג קונג, נדהמו לגלות שריהוט וכלי בית הם לא הדברים היחידים שמוצגים שם לראווה. למעשה, לפי תיעוד של אחד מהם, מלבד הסחורה הרגילה הקונים זכו גם להצצה של סרט פורנוגרפי שהוקרן בטעות על כל מהסכים בחנות.

בסרטון, שתועד בכניסה לחנות, נראה גבר עירום מענג את עצמו, כשהמצלמה עושה מידי פעם "זום אין" על איבר מינו. עד הראיה שתיעד את התקרית מיהר להודיע על כך לצוות החנות, אך אלו התעלמו ממנו בהתחלה. לבסוף, אחת העובדות במקום ניגשה למסך בכניסה וניסתה לכסות אותו באמצעות נייר גדול, ללא הצלחה. כששום דבר אחר לא עזר, העובדים ניתקו את המסך מהחשמל, אך הסרטון עדיין הוצג על 25 המסכים הנוספים בחנות.
 
על פי דיווח של inquirer.net, התקרית המביכה התרחשה באחד הקניונים ב"קוזווי ביי", שהוא אזור הקניות הטרנדי ביותר בהונג קונג. עד הראיה סיפר שהסרטון הוצג על המסך בכניסה במשך שלוש דקות, והמשיך להופיע עוד זמן מה על המסכים ברחבי החנות. לדבריו, אנשים שעברו ליד החנות עצרו והציצו בסרטון, חלקם צחקו בעוד אחרים היו נבוכים.
 
דובר של איקאה הביע את התנצלות הרשת על האירוע הלא נעים, ואמר שהוא נמצא כעת בחקירה. בשלב זה, עדיין לא ברור מי אחראי לכך והאם זה נעשה באופן מכוון או לא.
 
סרטון הפורנו שהוצג באיקאה. צילום: יוטיובסרטון הפורנו שהוצג באיקאה. צילום: יוטיוב

סרטון הפורנו שהוצג בכניסה לאיקאה. צילום: יוטיובסרטון הפורנו שהוצג בכניסה לאיקאה. צילום: יוטיוב

אחת העובדות מנסה לחסות את המסך. צילום: יוטיובאחת העובדות מנסה לחסות את המסך. צילום: יוטיוב

אחת העובדות מנסה לחסות את המסך. צילום: יוטיובאחת העובדות מנסה לחסות את המסך. צילום: יוטיוב


צפו בתיעוד: פורנו הוצג על כל המסכים בחנות של איקאה, הונג קונג (תוכלו למצוא כאן
גרסה פחות מצונזרת שלו)