רוב האנשים שיגידו להם שהם דומים להורים שלהם יעלבו קשות, ואפשר לגמרי להבין אותם. אחרי הכל, ברוב המקרים הורים נראים מבוגרים יותר מילדיהם, מה שדי הגיוני נוכח הנסיבות. למרות זאת, נראה שיש מקרים יוצאי דופן בהם ההשוואה דווקא מחמיאה, כמו במקרה של אנדריאה בת ה-34 ואמה שרון בת ה-57.

למרות שיש ביניהן פער של 23 שנים, השתיים משוכנעות שהן נראות כמו אחיות ולטענתן כולם אומרים להן את זה. הן גם מתנהגות כמו אחיות ומשתדלות לעשות הכל ביחד, למרות שאנדריאה גרה בהוואי ושרון גרה בוושינגטון. "אני ואימי מאוד קרובות, למרות שאנחנו גרות רחוק זו מזו אנחנו עדיין מצליחות לשמור על קשר מידי יום", הסבירה אנדריאה, אם לשני ילדים. 

שתיהן בחרו גם לעבוד כמעצבות שיער, הן מתאמנות יחד ולאחרונה אף השתתפו במרתון. כשאנדריאה צריכה משהו היא יודעת אל מי לפנות: "אמא שלי סיפרה אותי מאז הייתי ילדה, היא הפרטנרית לריצה, אוזן קשבת ואני יכולה להתקשר אליה בכל שעה ביום או בלילה".

אנדריאה ושרון. צילום: פייסבוקאנדריאה ושרון. צילום: פייסבוק


בתמורה, אנדריאה עוזרת לאמה לשמור על מראה צעיר, על ידי כך שהיא מייעצת לה בתחומי הלבוש והאיפור: "אני בטוחה שאני עוזרת לה להראות צעירה. היא תמיד מבקשת עזרה כשאנחנו עושות קניות ואנחנו לרוב לובשות את אותם הבגדים כשאנחנו יחד. אני מייעצת לה הרבה".
כנראה שהייעוץ הזה עוזר, שכן בזמן שהן הולכות ברחוב אנשים תמיד מתבלבלים ולא מבינים שהן אם ובת: "זה תמיד מצחיק אותי כשאנשים שואלים אותנו 'אתן אחיות?' אבל זה לא מפתיע אותי כי אמא שלי נראת יותר כמו מישהי בשנות ה-30 שלה מאשר כמו אשה שמתקרבת לגיל 60".

אנדריאה ושרון. צילום: פייסבוקאנדריאה ושרון. צילום: פייסבוק


ומה יש לשלרון להגיד על כך? לדבריה, בעלה הוא המעריץ הכי גדול שלה וטוען שהיא מעולם לא נראתה טוב יותר: "בעלי רוי אומר שאני נראת טוב יותר מאשר כשהתחתנו לפני 37 שנים". לטענתה, הסוד שלה למראה צעיר הוא שמירה על כושר ועל אורח חיים בריא: "אני משתדלת לחיות בריא - אני רצה כל שבוע, אוכלת בריא. לפעמים אני אוכלת קצת שוקולד". מעבר לכך היא תמיד דואגת למרוח "קרח לחות ומקדם הגנה".

אנדריאה ושרון. צילום: פייסבוקאנדריאה ושרון. צילום: פייסבוק

אנדריאה ושרון. צילום: פייסבוקאנדריאה ושרון. צילום: פייסבוק