סרטון מהרפובליקה הדומיניקנית ובו תיעוד של גבר שגילה את הרומן של אשתו עם אחר הצית דיון באמריקה הלטינית. בסרטון אפשר לראות את הבחור, בחולצה לבנה, מוביל את זוגתו אל המכונית שלהם – כשכל מה שהיא לובשת זו מגבת לבנה. עיתון El Nuevo Diario פרסם את כל הפרטים על הפרשה השערורייתית וחשף כי הגבר תפס את זוגתו עם גבר אחר במלון מקומי. בתגובה, הוא שלף אותה מהמיטה כפי שהיא והצעיד אותה ברחובות במגבת. צפו בנקמה של הגבר הנבגד: 

בסרטון, שצבר מאז מאות אלפי צפיות ברשתות החברתיות, אפשר לשמוע עוברי אורח מנסים להרגיע את הבחור. "לא ככה אחי", צעק אחד מהם. בינתיים, אפשר לשמוע קולה של אחרת פונה לאישה ומנסה לשכנע אותה להתרחק מהסיטואציה. "בואי אליי יקירתי", היא אומרת. "בואי. אל תתייחסי אליו. בואי לפה".

הפוסט הוויראלי הצית מאז דיון ברשתות החברתיות לגבי מעשיו של הגבר האלמוני – כאשר רבים הרגישו שהוא הגזים ואחרים חשבו שהוא דווקא צודק. "זה מאוד פשוט: אם הפסקת לחבב את הפרטנר שלכם, תעזבו אותו", ציין אחד הגולשים. "מצד שני, אין שום הצדקה להתנהגות הזאת".

גולש אחר התייחס גם הוא לתיעוד וכתב: "אנשים פה כותבים שזה לא כל כך נורא שהיא הייתה עם מישהו אחר. בואו אני אגלה לכם סוד, מערכת יחסים בנויה על כבוד הדדי. במילים אחרים, לא עושים דברים כאלה אחד לשני. אני אומר שמגיע לה".