שלטי תמיכה בישראל הוצבו ע"י פעילי אופוזיציה איראנים על גשר הולכי רגל בכניסה לטהרן. המסר מתייחס לביקור בישראל של והיד בהשתי, פעיל האופוזיציה האיראני שהגיע לכנסת ישראל לפני כחודשיים כאורח פורום המזרח התיכון ישראל.   

איראן לחיזבאללה: להיערך למלחמה כוללת מול ישראל שתיפתח בקרוב | דיווח

והיד בהשתי מסר: "במסר 'אנחנו מוכנים' אומרים האיראנים כי הם מוכנים לתקיפה ישראלית שתרסק את משטר האייתולות ואז העם האיראני יצטרף ויסייע להוריד את המשטר. במסע האחרון שלי לישראל, כאיראני הראשון שדיבר בכנסת, הצהרתי שהדרך היחידה להשיג שלום באזור היא לחסל את משטר הרפובליקה האסלאמית, שעבורה יש לנו צבא של 80 מיליון איראנים שצמאים לחופש ולדמוקרטיה. הדגשתי גם כי על הכוונת מרכזים של משמרות המהפכה, אתרי הגרעין ובתי ראשי המשטר בתוך איראן. תוך התייחסות להצהרות שלי בפרלמנט הישראלי, האנשים האמיצים של איראן הביעו את דרישתם לתמיכה בלחימה בטרוריסטים של משטר הרפובליקה האסלאמית".

עם זאת, בד בבד מפקד כוח קודס של משמרות המהפכה, אסמעיל קאאני, פרסם אזהרה חריפה לישראל ו"לבעלות בריתה", ואמר כי חזית ההתנגדות טרם הפגינה את מירב יכולותיה במונחים של כוח צבאי והרתעה, וכי על תל אביב לצפות "להפתעות נוספות". 

"טרם מימשנו את כל יכולותינו, והוכחנו שאי אפשר לקחת אותנו כמובן מאליו", הוסיף. "כיום, חזית ההתנגדות, ובמיוחד החמאס, נקטו בגישה התקפית בהסתמך על המסירות שלהם ועל כלי הנשק שברשותם. אלו הצעירים שבעבר יכלו להשתמש אך ורק בידיהם החשופות בהגנה מפני ישראל. אנחנו מציבים אתגר עצום בפני הצבא הישראלי", כך לטענתו.

בשבוע שעבר דווח בתקשורת האמריקאית כי איראן העניקה לארגון הטרור חיזבאללה אור ירוק לבצע מתקפה נרחבת יותר על ישראל. ההוראה ניתנה בשל החשש בטהרן כי צה"ל יפלוש בקרוב לרפיח, ולאחר מכן יבצע תמרון קרקעי בלבנון. 

כזכור, במהלך חודש דצמבר שר החוץ האיראני חוסיין אמיר עבדאללהיאן התייחס להתנקשות בבכיר משמרות המהפכה סייד רזא מוסאווי, תקיפה אשר יוחסה לישראל, ואמר כי "תל אביב צריכה לספור לאחור".