השחקן ג'וני דפ ניצח היום (רביעי) בתביעת לשון הרע נגד אשתו לשעבר אמבר הרד. חבר מושבעים בצפון וירג'יניה צידד בדפ ומצא כי אשתו לשעבר אמבר הרד הכפישה אותו בהאשמות כי ביצע אלימות במשפחה וקבע כי עליה לשלם פיצויים בסך 15 מיליון דולר. מנגד, הרד תקבל שני מיליון דולר דמי פיצויים 

דפ תבע פיצויים בסך 50 מיליון דולר על מאמר שפורסם ב-2018 ב"וושינגטון פוסט", שבו הרד אמרה שהיא הפכה ל"דמות ציבורית המייצגת התעללות במשפחה". למרות שבמאבר מעולם לא בוזכר דפ בשמו, עורכי דינו אמרו שהוא מתייחס בעקיפין להאשמות שהעלתה נגדו במהלך גירושיהם ב-2016.

כזכוור, אחרי שהגישה בקשה לגירושים במאי 2016, הוציאה הרד בת ה-33 צו הרחקה מבעלה דפ בן ה-56. מיד עם פרסום הידיעה על הגירושים, דלפו לרשת תמונות של השחקנית עם סימני אלימות על פניה וסרטון שבו רואים את דפ באמצע התקף זעם, זורק בקבוק יין וכוסות זכוכית ברחבי החדר. הרד טענה שהייתה קורבן להתעללות פיזית ונפשית מצד דפ במשך 15 חודשים של נישואים, ומנגד דפ הכחיש את הטענות.

לבסוף, בני הזוג לשעבר חתמו על הסכם מחוץ לכותלי בית המשפט, הרד ביטלה את התלונות נגד דפ ונדמה היה שהסיפור נגמר. אבל בימים האחרונים מתפרסמים גילויים חדשים בנוגע למה שקרה ביניהם, כאשר אתר ה-"Daily Mail" חושף הקלטה משנת 2015 בה שומעים את בני הזוג, שעדיין היו נשואים באותה תקופה, רבים ומדברים על המצב ביניהם.

בהקלטה שומעים את דפ מאשים את אשתו שנתנה לו אגרוף, והיא בתגובה ענתה: "לא נתתי לך אגרוף. אני לא זוכרת מה בדיוק קרה אבל זה היה יותר מכה מאגרוף. אני לפעמים מתעצבנת כל כך עד שאני מאבדת את זה. אני לא יכולה להבטיח לך שזה לא יקרה שוב, אבל אני יכולה להבטיח שאני אעשה הכל כדי שזה ישתנה". דפ הפציר בה: "אם הדברים הופכים לפיזיים, אנחנו חייבים להיפרד. אנחנו צריכים להתרחק זה מזו, אם זה לשעה, 10 שעות או יום שלם, כדי שלא נהרוג אחד את השנייה".

עורכי הדין של הרד אמרו בתגובה לפרסומי ההקלטות: "זה שאישה נלחמת או מדברת חזרה לא מבטל את העובדה שעברה התעללות נפשית ופיזית. הניסיון ליצור מיתוס סביב אמבר הרד, כמו שג'וני דפ מנסה לרמוז, שאם היא סטרה לו אז היא לא יכולה להיות קורבן, פשוט לא נכון".