המלחמה באנטישמיות: על רקע המלחמה ברצועת עזה ישנה עלייה חדה של מאות אחוזים באירועי האנטישמיות ברחבי העולם. במהלך החודשים האחרונים נערכו ברחבי הקמפוסים בארה"ב מאות מחאות פרו-פלסטיניות, שבהן נשמעו קריאות קשות נגד ישראל ונגד היהודים. בתוך כך, באירוע הספורט הגדול בארה"ב, 'הסופרבול', שבו צופים מדי שנה למעלה ממאה מיליון צופים, ישודר תשדיר שמטרתו להעלות את המודעות לאנטישמיות.

על פי הדיווח ב"ניו יורק פוסט", במשחק הסופרבול הקרוב ישודר תשדיר תחת הנושא "Stand Up to Jewish Hate", שמטרתו לעורר את הציבור ולעמוד כנגד השנאה כלפי יהודים. את התשדיר, שישודר באורך 30 שניות ועלה כ-7 מיליון דולר, מימנה הקרן של המיליארדר היהודי רוברט קראפט, הבעלים של קבוצת הפוטבול 'ניו אינגלנד פטריוטס'. המשחק יערך באצטדיון Allegiant בלאס וגאס ב-11 בפברואר.

קראפט בן ה-82 תרם לאורך השנים מיליוני דולרים לטובת ישראל. איש העסקים היהודי גם התחייב לתרום 25 מיליון דולר כדי להעלות את המודעות לאנטישמיות. העמותה של קראפט קמה בשנת 2019 לאחר מספר פשעי שנאה כנגד יהודים, ולאחר שפרצה המלחמה ב-7 באוקטובר, הכניס לקופת הקרן כ-100 מיליון דולר על מנת שתמשיך לפעול גם בשנים הקרובות.