אודותינו

אתר מעריב

"מעריב אונליין", שהוקם ב-2014 מיד לאחר רכישת "מעריב" על ידי "הג'רוזלם פוסט", הצליח להפוך מאז לאחד מאתרי האינטרנט המובילים והייחודים בישראל. כמו העיתון בגרסתו המחודשת, הוא חרת על דגלו את עיקרון חופש הביטוי, הפלורליזם והצגת מגוון מלא של דעות על כל נושא שנוי במחלוקת, ללא אג'נדה קבועה וידועה מראש. כאן תוכלו למצוא את כל הסיפורים החמים ואת כל הפרשנויות המקוריות בנושאי אקטואליה ופוליטיקה, ביטחון וצבא, כלכלה ועסקים, תרבות, ספורט, אוכל, אופנה, בריאות ואף ערוץ רכילות מיוחד (TMI).

המערכת כוללת את מיטב הכותבים והפרשנים בעיתונות הישראלית מכל גווני הקשת של החברה הישראלית: בן כספית, קלמן ליבסקינד, אהוד אולמרט, רון מיברג, נתן זהבי, רון קופמן, יהודה שרוני, אלי ציפורי, אנה ברסקי רייבה, אריק בנדר, אייל לוי, טל לב רם, אלון בן דוד, ג'קי חוגי, אבי יששכרוף, קרן אוזן, מאיר שניצר, ליאורה גולדנברג-שטרן, מיקי לוין, מרסל מוסרי, טליה לוין, פסקל רובין-פרץ.

אתר "מעריב אונליין" ממשיך את המסורת העיתונאית של "מעריב" מאז שנוסד ב-1948 על ידי ד"ר עזריאל קרליבך, ברוח העיתונות הבלתי תלויה והחופשית. האתר הוא חלק מקבוצת "הג'רוזלם פוסט", שכוללת בין היתר העיתון והאתר באנגלית (JPOST.COM), שירות "ג'רוזלם לייט טוק", ערוצי ואתר "ספורט 1", ספורט 2", "ספורט 3" ו-"ספורט 4".

כמו כן, מחזיקה הקבוצה גם ברשתות הרדיו 103FM ו-99FM, שנחשבות לתחנות המואזנות ביותר ברדיו האזורי, וביצעו קפיצת מדרגה משמעותית בהאזנה הארצית.

בעלי תפקידים באתר מעריב:

עורכים ראשיים: דורון כהן, גולן בר-יוסף