חדשות מתפרצות

בן גביר: "שוב ממדרים אותנו - אני מודאג שהולכים לעסקה שתביא עלינו אסון"

מעריב מבזקים

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, מזהיר מפני עסקה מסוכנת עם החמאס. בראיון שהעניק לתכנית הפטריוטים ב'ערוץ 14', אמר השר בן גביר: "אני מאוד מוטרד כי מדברים עכשיו על איזושהי עסקה, אגב, אני לא אוהב את המילה 'עסקה' בהקשרם של חטופים". 

השר בן גביר פירט: "אני מוטרד כי שוב ממדרים אותנו, ושוב לא מספרים לנו את האמת. ושוב דוחקים אותנו לצד. השמועות הן שעוד פעם מדינת ישראל הולכת לעשות טעות מאוד מאוד גדולה בסגנון שנעשה בעסקת שליט. אתם זוכרים ששחררנו את גלעד שליט, הוצאנו את סינוואר וחבריו, והבאנו על עצמנו את הצרה הזו". 

השר בן גביר ציין את הקונספציה שמובילה את קבינט המלחמה: "אבל יש דבר נוסף, וזה הקונספציה של הקבינט מלחמה, ואתה יודע מה, אני לא מדבר איתך על כל מה שאמרתי בכל השנים האחרונות, אלא על מה שקורה עכשיו: דיברו על עסקה של 80, ירד ל-70, יורד ל-50. לא מכניסים מזון, אחרי זה אמרו שלא מכניסים דלק, עכשיו דלק". 

בן גביר תקף את החלטות הקבינט המצומצם: "אני שואל איך אנחנו יכולים לעשות את זה? איך אתה יכול להכניס לשם טיפת דלק כשאתה יודע שאין לך צלב אדום על התינוקות, על הילדים, על הנשים. זה טמטום! זו הזיה! לצערי, גנץ ואייזנקוט גוררים את הקבינט למחוזות לא טובים".

אנה ברסקי 21/11/2023 09:35
שתפו:
חדשות כתבות אחרונות