מאז אירועי ה- 7 באוקטובר, פרילנסרים ישראלים רבים, שרוב לקוחותיהם בשוק המקומי, חוו ירידה משמעותית בהכנסות. כתוצאה מכך, ב –Fiverr קיבלו פניות רבות מפרילנסרים ישראלים מוכשרים שחיפשו סיוע ועזרה בהצטרפות לפלטפורמה על מנת להיחשף להזדמנויות עבודה מלקוחות גלובליים שאינם מושפעים מהמלחמה.

Fiverr, שמה לעצמה למטרה בעת הזו, לתמוך בטאלנטים הישראלים הקיימים בפלטפורמה ולסייע בפרנסתם, כדי שיוכלו לשרוד כלכלית את המלחמה ובמקביל, לסייע ולתמוך בטאלנטים חדשים המעוניינים להתחיל לעבוד עם Fiverr במהירות. 

לצורך זה ב Fiverr החלו לפעול בכמה מישורים:

הקמת חנות המאגדת את כל הטאלנטים הישראלים, שעובדים דרך Fiverr תחת חנות ייעודית אחת, כדי שכל מי שנדרש בימים אלו לשירותים דיגיטליים בין אם על בסיס פרוייקטלי ובין אם העסקה של פרילנסירם לתקופות ארוכות יותר, יוכל למצוא את הפרילנסרים המתאימים בקלות, תוך כדי תמיכה בקהילת הפרילנס המקומית.

Fiverr מזמינה פרילנסרים ישראלים מיומנים להתחיל לעבוד עם הפלטפורמה ולנסות ולבנות בסיס לקוחות מגוון ובינלאומי. במקביל מציעה פתרון לחברות אשר מחפשות פרילנסרים איכותיים, שיוכלו להשתלב בצוותי העבודה אשר סובלים ממחסור בעובדים בשל המצב.

בנוסף, בFiverr השיקו תוכנית אונבורדינג ייעודית שמטרתה לסייע לפרילנסרים לעלות במהירות לפלטפורמה וללמד אותם כיצד למכור דרכה על מנת לחזק את עתידם הכלכלי. עד כה למעלה מ – 300 משתתפים הצטרפו לתוכנית.

את כל ההכנסות מעמלות מכירת השירותים, Fiverr תתרום ל 'המרכז לחיילים בודדים לזכרו של מייקל לוין' ול- 'עמותת עלם' – עמותה לנוער במצבי סיכון.

מבין השירותים שניתן למצוא בחנות הייעודית: פיתוח, שיווק, עיצוב, וידאו, פרסום אונליין, מיתוג, סושיאל, ועוד. לצפיה בעמוד המרכז את כל הטאלנטים הישראלים > כאן