הכתבה נכתבה בשיתוף קליל

עונת השיפוצים בפתח, תקופה של התעוררות וחידושים. למי מאיתנו שנכנס לפרוייקט בניית בית או שיפוץ הכירו את אחד מבעלי המקצוע הכי חשובים - מתקין החלונות או קבלן האלומיניום. 

החשיבות של בחירת קבלן אלומיניום / מתקין חלונות מקצועי
התקנת חלונות ודלתות מאלומיניום היא אחת המשימות החשובות, היקרות והמורכבות ביותר בכל פרויקט של שיפוץ או בניית בית. 
מאחר שמערכות דלתות וחלונות מהוות חלק ממעטפת הבניין וקושרות בין הפנים לחוץ, הן צריכות להיות עמידות אטומות וחשיבות של התקנת חלונות איכותית היא קריטית להבטחת תקינות מהמערכות לאורך זמן. התקנה איכותית של חלונות ודלתות לא פחות חשובה מבחירה נכונה של מערכת האלומיניום. התקנת דלתות וחלונות מקצועית ואיכותית תבטיח את עמידות המערכות ואמינותן ותיתן לכם שקט נפשי לאורך שנים.

למה חשוב להשקיע בהתקנת חלונות איכותית על ידי מתקין מקצועי?
מערכות חלונות ודלתות אינן פריטים שמחליפים בתדירות והם ישרתו אתכם לאורך שנים ארוכות. אנו מסתמכים עליהם לשירות ארוך טווח, ולכן, חשוב לבחור באופן מושכל את המתקין המבצע את העבודה. התקנה איכותית ומקצועית תיתן אחריות ותבטיח שקט נפשי לאורך שנים.

השלבים להבטחת פרויקט אלומיניום מוצלח 
מתקין חלונות מקצועי יכול לסייע בכל שלבי הפרויקט, החל מהתכנון ועד הביצוע, ולספק ייעוץ, תכנון וביצוע מקצועיים. בשלב התכנון, הוא יכול לעזור למצוא פתרונות התאמה אופטימליים לבית שלכם, לחסוך בעלויות ולשפר איכות החיים באמצעות בחירה נכונה של מערכות האלומיניום, בידוד רעש, פתרון זיגוג לחלונות, פתרונות הצללה, תריסים, מנועי תריס חשמליים ועוד.

כיצד לבחור מתקין חלונות אלומיניום מומלץ הנכון עבור הפרויקט שלכם.
בחירת קבלן אלומיניום או מתקין חלונות מומלץ מורכבת בעצם משני מאפיינים הראשון הוא רמת המקצועיות והניסיון של בעל המקצוע והשני הוא רמת ההתאמה שלו לפרויקט שלכם על מנת להבטיח את בחירת המתקין הנכון, קבלו טיפים ממומחי המערכות של קליל לבחירה נכונה של מתקין חלונות או קבלן אלומיניום מומלץ לבית שלכם.

 1. בדיקת ניסיון והמלצות: חפשו מתקין עם ניסיון רב, מתקין חלונות מומלץ עם ביקורות טובות. חפשו ביקורות והמלצות מאנשים עליהם אתם סומכים, חברים, משפחה, שכנים. תוכלו גם למצוא ביקורות ברשת ובאתרי אינדקס כגון מדרג או המקצוענים. בקשו גם המלצות מלקוחות קודמים. חשוב גם לקבל ביקורות עדכניות עד כמה שניתן.
 2. התאמה לפרויקט שלכם: כל פרויקט בעל אופי ודרישות משלו, מתקין חלונות צריך להבין את צרכי הפרויקט ולהיות מסוגל לייעץ לגבי הבחירה הנכונה של מערכות החלונות. מתקין עם ניסיון בפרויקטים דומים, באותו הסדר גודל, עם ניסיון בהתקנת המערכות שבחרתם בסביבת המגורים שלכם.
 3. הכשרה והסמכה: בחרו מתקין עם הכשרות והסמכות מקצועיות בדגש על המערכות שאתם בחרתם.
 4. מתקין חלונות מקומי: בחירה במתקין מהאזור שלכם יכולה לחסוך זמן ולהקל על תהליך השירות והתמיכה. בחירה במתקין חלונות מקומי תבטיח שהוא מכיר את הסביבה והתנאים המיוחדים של האזור שלכם, לדוגמה באזורים קרובים לים. הדברים הקטנים שהניסיון הגדול מלמד.
 5. תקשורת בריאה ושירות: חשוב שתוכלו לתקשר היטב עם המתקין ושהוא יספק שירות לקוחות איכותי. חשוב מאוד שתהיה התאמה אישית וכימיה כי אתם הולכים ללכת דרך ארוכה ביחד.
 6. ידע טכני בהתקנת מערכות אלומיניום ועמידה בתקנים: המתקין צריך להיות מעודכן בתקנים ובחידושים טכנולוגיים בתחום על מנת שיוכל להציע לכם פתרונות נכונים ומתקדמים ויפתור לכם אתגרים ובעיות.
 7. עמידה בלוחות זמנים: וודאו שהמתקין פנוי ומחויב לעמידה בלוחות זמנים של הפרויקט שלכם ומספק את העבודה בזמן.
 8. שקיפות והצעת מחיר: דרשו הצעת מחיר מפורטת ושקופה על פרויקט האלומיניום. שימו לב לרמת הפירוט, התכולה ורצינות ההצעה.
 9. אחריות ותמיכה: בדקו את תנאי האחריות והתמיכה שהמתקין מספק לאחר ההתקנה. בדיוק מה היא כוללת ולכמה זמן.
   

מדריך לבחירת קבלן אלומיניום או מתקין חלונות מומלץ (צילום: יח''צ קליל)
מדריך לבחירת קבלן אלומיניום או מתקין חלונות מומלץ (צילום: יח''צ קליל)

קבלני אלומיניום ומתקיני חלונות מורשים של קליל
תוכנית ההכשרה המקצועית של קליל לקבלני אלומיניום ומתקיני חלונות באה להבטיח את איכות ומקצועיות התקנת מערכות קליל בבית שלכם.
המתקינים המורשים של קליל נבחרים בקפידה ועוברים הכשרות מקצועיות והסמכות על סדרות קליל השונות. לקליל כ200 מתקיני חלונות וקבלני אלומיניום מורשים בפריסה ארצית מהצפון ועד אילת. כאשר אתם בוחרים מתקין חלונות מורשה קליל אתם מבטיחים:

 1. בעל מקצוע איכותי ומקצועי שמעודכן בטרנדים ומערכות מתקדמות
 2. ייעוץ איכותי ותכנון עבודה נכון ויעיל
 3. מתקין בעל הכשרה והסמכה מקצועית
 4. מתקין חלונות שמתאים בדיוק לפרויקט שלכם ולמערכות שבחרתם
 5. מערכות אלומיניום 100% מקוריות של קליל
 6. התקנה מקצועית שתבטיח את איכות מערכות האלומיניום שלכם ואמינותם לאורך שנים.
 7. ביקורת איכות התקנה מטעם קליל
 8. 7 שנות אחריות משולבת על התקנה ומרכיבי המערכות לשקט נפשי.

לסיכום
בחירת מתקין חלונות אלומיניום מקצועי היא מרכיב חיוני להצלחת פרויקט שיפוץ או בנייה ולא פחות חשובה מבחירת מערכות האלומיניום עצמן. הקפידו על בחירה מושכלת של קבלן אלומיניום או מתקין חלונות מומלץ על מנת להבטיח את איכות המערכות, עמידותן, ולספק לכם שקט נפשי ואחריות לאורך שנים.

הכתבה נכתבה בשיתוף קליל