רבות כבר נכתב על יתרונות פירות מסויימים כמו רימון, ליצ'י, לימון ועוד, בנוסף למה שרבים יודעים כי יש קשר לירקות הירוקים ובריאות הגוף. כידוע, הפירות כמו ירקות מסייעים לעיכול, מונעים הזדקנות הגוף והעור, וכן הם מגינים עלינו מפני מחלות הסרטן השונות. ולכן, כאשר אנו מעשירים את התזונה שלנו, ואוכלים פירות במידה אנו מעניקים לגוף כוח חיובי ותורמים להצערתו. 

מי ממכם שמע על הטרנד של מגשי פירות וסושי פירות? במדינתנו, הנמצאת באזור אגן הים התיכון- ניתן למצוא את הפירות הטובים בזמינות מיידית ובקלות כל השנה, וכן ניתן ליהנות ממגוון עשיר של פירות וירקות, ובשלל צבעים: ירוק, לבן, אדום, כתום וסגול. לכל צבע של פירות יש כוח וכן סגולות לבריאות שמסייעות לטובה בכל אחד מהאיברים, התאים והרקמות שבגופנו. כמו כן, הם מונעים מחלות רבות ומעודדים את בריאות כוללת- דהיינו, בריאות פיזית, רגשית ומנטלית.

חדשות שהיו בשנת 2013 נערך מחקר שנמשך 8 שנים לערך במספר מדינות. במחקר זה מצאו החוקרים שצריכת פירות וירקות באופן כללי מפחיתה את הסיכון לתמותה מכלל המחלות, ובפרט ממחלות לב ומחלות כלי דם. בנוסף, המליצו החוקרים במחקר זה כי יש להעדיף לצרוך פירות טריים עם קליפתם וכן ירקות טריים על פני ירקות מבושלים.

כמו כן, נערך מחקר נוסף שנעשה בשנת 2012 ונמשך יותר מעשר שנים, מצאו החוקרים כי אכילת שתי מנות פרי ו3 מנות ירק ביום הורידה ב 17% את הסיכון לחלות בדלקת לבלב קשה שלא קשורה לאבני מרה. (מה שלא נמצא בצריכת שתי מנות של פירות).

לסיכום, אם אתם רוצים להפתיע במתנה מושלמת הן מבחינת ייחודיות והן מבחינת בריאות למישהו יקר לכם וכן שתתאים לכל גיל ולכן מין הן לנשים והן לגברים. אחרי מעט הסבר ובירור שעשינו, אנו שמחים לבשר לכם– כי בהחלט אפשר להעניק מתנה בדמות מגשי פירות או סלסלת פירות מעוצבת.

ניתן לשלוח מגשי פירות לעובדים, לקולגות, לשכנים, לחברים טובים או לקרובי משפחה, כולם יקבלו אותן בשמחה. במגש הפירות המעוצב והחתוך, מעצבים ברוב חן את פירות העונה האיכותיים, טעימים ובריאים.