מנכ"ל אמזון ג'ף בזוס ואשתו מקנזי הודיעו היום (רביעי) על גירושיהם, לאחר 25 שנות נישואים וארבעה ילדים. הוא הודיע על ההחלטה בציווץ שפרסם בחשבון הטוויטר שלו. "אנחנו רוצים לעדכן את האנשים בהתפתחות שחלה בחיים שלנו. כפי שבני משפחתנו וחברינו הקרובים יודעים, לאחר תקופה ארוכה של התלבטות, החלטנו להתגרש ולהמשיך את חיינו המשותפים כחברים", נכתב בהצהרה שנחתמה על ידי בני הזוג.  

עוד נכתב: "אנחנו מרגישים בני מזל על כך שמצאנו אחד את השנייה ואנחנו אסירי תודה על כל אחת מהשנים שהיינו נשואים. אם היינו יודעים שנפרד לאחר 25 שנים, היינו עושים את הכל מחדש באותה הדרך. היו לנו חיים משותפים כזוג נשוי, ואנחנו רואים עתיד נפלא בהמשך, שותפות במיזמים ובפרויקטים שונים. למרות שהתווית תהיה שונה, אנחנו נשארים חברים ומשפחה".

הסכם הגירושים של הזוג, הוא ככל הנראה היקר ביותר שנחתם בהיסטוריה, שכן שכן הונו של בזוס עומד על כ-137 מיליארד דולרים. על פי הדיווחים השונים, בני הזוג לא חתמו על הסכם ממון, מה שאומר שההון שנצבר במהלך הנישואים - יתחלק שווה בשווה בין שניהם. בזוס הפך למיליונר רק בשנת 1997, ארבע שנים לאחר שהם התחתנו. מקנזי היתה אחד מהעובדים הראשונים של אמזון. 
מומחים טוענים כי לא סביר שמקנזי תבקש את השליטה על אמזון במסגרת הסכם הגירושים. לדבריהם, ההסכם יתמקד בעיקר בחלוקת ההון האישי של המשפחה. מומחה לניהול משברים אמר לרשת פוקס ניוז כי "זה נראה כמו אחת הפרידות הידידותיות שראיתי, מה שגורם לי להאמין שההסכם ביניהם יתעסק רק בכספים". הוא ציין כי "ייתכן מאוד והדבר ישפיע על הונו של בזוס, אם כי מרבית הונו תלוי בביצועי החברה. 
בני הזוג נפגשו לראשונה כאשר הוא ראיין אותה למשרת מחקר בקרן שבה עבד, סיפרה מקנזי למגזין ווג ב-2013. "המשרד שלי היה ליד המשרד שלו, וכל היום הקשבתי לצחוק הנפלא הזה", אמרה, "איך יכולתי שלא להתאהב בצחוק הזה?". הם התארסו לאחר שלשה חודשי היכרות, והתחתנו בשנת 1993. לאחר החתונה, הוא עזב את העבודה בוול סטריט ועבר לגור בסיאטל, שם הקים את אמזון, שהיתה בשנים הראשונות חנות ספרים מקוונת.