קבוצת בזן ממשיכה לסייע לאזרחים שנפגעו באופן ישיר או עקיף מהלחימה. דירקטוריון בזן הנחה להגדיל את תקציב הסיוע ל-30 מיליון שקלים עקב המצב המלחמתי, זאת לאחר הענקת חבילת הסיוע ראשונית בהיקף של 1.5 מיליון שקלים.

הקבוצה תמקד את הסיוע שלה בסיוע לספק פתרונות דיור למפונים מהחזית, סיוע לבריאות הנפש, וסיוע למאמצים לשמירה על בטחון התושבים ולרווחת חיי החיילים המגויסים, בסדיר ומילואים. 

בין הארגונים שבזן תמקד את מאמציה נמצאים זק"א, עמותות נט"ל וער"ן שפועלות להענקת תמיכה נפשית, שיתוף הפעולה עם רשת ישרוטל לטובת אירוח תושבים מקווי העימות ועמותות נוספות הפועלות אל מול כוחות הבטחון. 

משה קפלינסקי, יו"ר קבוצת בזן: "עם ישראל היום חזק ומאוחד מאי פעם. החוסן הלאומי שלנו נבחן ביכולת של כולנו לסייע לכל חלקי החברה בישראל ולעבור את התקופה הקשה הזו. נמשיך לסייע לכל חלקי החברה בישראל, לצד שמירה על אספקת אנרגיה רציפה למשק".

משה קפלינסקי יו''ר בזן (צילום: שגיא מורן)
משה קפלינסקי יו''ר בזן (צילום: שגיא מורן)

אני גאה בקבוצה שלנו בהתגייסות המוחלטת לטובת המאמץ הלאומי, בתמיכה וסיוע לכלל תושבי המדינה. קבוצת בזן תרמה ותמשיך לסייע ולתרום לאזרחים שנפגעים במלחמה שנכפתה עלינו בכדי לחזק את ביטחונה של מדינת ישראל. אנחנו נעבור את התקופה הזו יחד, חזקים מתמיד".