העיתונאי יניב פורמנסקי מונה לתפקיד העורך הכלכלי של מעריב. פורמנסקי יצטרף לצוות הכותבים והעורכים הבכיר ויוביל את סיקור תחום סיקור הכלכלה בכלל הפלטפורמות של מעריב, בדיגיטל ובפרינט. 

במסגרת תפקידו פורמנסקי יערוך את מוסף "עסקים" שרואה אור מדי יום שישי ויסקר את כלל הנושאים הנוגעים לתחום הכלכלה בעיתון ובאתר. הצטרפותו מסמנת חיזוק משמעותי לסיקור הכלכלה במעריב, שצפוי להתרחב תחת עריכתו ויכלול פינות חדשות, כתבות עומק, ראיונות ופרשנויות של הכותבים הטובים בישראל.

פורמנסקי הוא עיתונאי ותיק ומוערך. בשני העשורים האחרונים שימש כראש דסק באתר The Marker, כעורך בכיר וראש דסק במוסף "ממון" של ידיעות אחרונות, שימש כעוזר דובר ההסתדרות החדשה ובתפקידו האחרון שימש כראש דסק בכיר באתר Tech12 מקבוצת קשת. "אני שמח על האמון ונרגש לקראת האתר החדש", אמר פורמנסקי.

גולן בר יוסף, העורך הראשי של מעריב, אמר: "מעריב ממשיך להתחזק, ומתכוון לשים דגש מיוחד על תחום הכלכלה. הצטרפותו של יניב היא חשובה ומרגשת, ואני בטוח שבכוחו להוביל אותנו לפסגות חדשות. בהזדמנות זאת ברצוני להודות לניר קיפניס, שערך בשנים האחרונות בכישרון רב את 'עסקים' וימשיך איתנו בפלטפורמות השונות".

רם לירן, ראש מערכת החדשות ועורך מעריב אונליין, אמר: "הצטרפותו של יניב לצוות העריכה הבכיר של מעריב היא מהלך משמעותי ומרגש. אין אזרח ישראלי שתחום הכלכלה אינו נוגע אליו, ואנחנו בטוחים שניסיונו ומקצועיותו של יניב יאפשרו למעריב להעניק לקוראינו את המוצר העיתונאי המרתק והמוצלח ביותר".