בנק הפועלים יוצא במהלך "קונים_מקומי" כדי לעודד רכישות בעסקים מקומיים שנפגעו ממשבר הקורונה. החלק הראשון של המהלך כולל מעטפת של ליווי וייעוץ לעסקים קטנים ולעצמאים, לקוחות בנק הפועלים, הן באפיקים פיננסיים והן בהטבות לקידום דיגיטלי של העסק, כולל בניית אתר ורכישת מגוון שירותים שיבליטו את העסק. 

בחלק השני של המהלך, הבנק יעניק את הבמה לעסקים קטנים מקומיים באמצעות פעילות שתקנה לעסק פרסום באמצעי מדיה שונים, כמו כן בעלי העסקים יוכלו להציע הטבות וקופונים מבית העסק שלהם לכלל לקוחות הבנק דרך פלטפורמת ההטבות של הבנק. לשם כך חבר הבנק בשבועות האחרונים לגופים גדולים בארץ ובעולם, וגיבש חבילת פתרונות וכלים שיביאו חשיפה ופרסום לעסק. הפתרונות והכלים הכלולים במעטפת ההטבות ללקוחות בנק הפועלים הם:

WIX, ענקית גלובלית בבעלות ישראלית לבניית אתרים לעסקים קטנים - שירותי בניית אתר לעסק ב-50% הנחה לבנייה ותחזוקת אתר למשך שנה, מתוך מספר מסלולי פרימיום. אפשרות לבחור בנייה אוטומטית של אתר או בנייה עצמית,  כולל אפשרות לאתר מכירה הכולל מערך סליקה.                                                                                                                                                  

easy, פלטפורמה ישראלית לקידום עסקים מקומיים - שירותי פרסום וקידום לעסק באתר ובאפליקציית easy. חודש חינם של קידום בשווי 400 ₪ שייקח את העסק למיקומים הגבוהים ברשימת העסקים ולחשיפה מקסימלית.                                                  

Google שירותי פרסום וקידום באינטרנט - שירות Google Ads  לקידום העסק בגוגל. תשלום של 100 ₪ וקבלה של 300 ₪ נוספים ("שלם 100 קבל 300").                                                                                                                                                            

Gett Delivery שירותי שילוח לעסקים - 40 שקלים מתנה למשלוח הראשון ומחירון שליחויות מוזל במיוחד ללקוחות בנק הפועלים שיוכלו להתחיל לשלוח מוצרים באפליקציה או באתר.                                                                                                          

Fiverr, פלטפורמת מסחר גלובלית בבעלות ישראלית – הנחה של 10% ברכישה ראשונה של שירותים המוצעים על-ידי נותני השירותים בפלטפורמה (לרבות עיצוב לוגו לעסק, עריכת סרטוני תדמית וכו'). בנוסף, גישה לקורס מקוון בחינם, למטרות העשרה וכן שיפור ההתמקצעות והדירוג באתר עבור בעלי עסקים.                                                                                                      

שירותי ליווי של צוות אלון גל - סדרת מפגשים קבוצתיים בזום ופגישות אישיות עם המאמנים העסקיים של אלון גל וליווי אישי על מנת לתת כלים וידע לשיפור יציבות העסק ביציאה מהמשבר. השירות יינתן בהנחה באופן בלעדי ללקוחות העסקיים של בנק הפועלים.
 
כמו כן בעלי עסקים לקוחות בנק הפועלים יוכלו להשתתף בפעילות שתאפשר לעסקים  לקבל הטבה לפרסום ללא עלות, במדיות מקומיות כמו מקומונים ורדיו אזורי. בנוסף בעלי העסקים יוכלו להציע הטבות וקופונים מבית העסק שלהם לכלל לקוחות הבנק דרך פלטפורמת ההטבות של הבנק.

הבנק ייצא בהדרכות דיגיטליות של המרכז לצמיחה פיננסית כדי ללוות את העסקים בשירותים החדשים. בנוסף מציע הבנק מעטפת שירותים הכוללת פתרונות אשראי מתקדמים אשר פותחו במיוחד לטובת המצב והתמודדות עם משבר תזרימי של עסקים בעת הקורונה. 

אסף אזולאי, מנהל מטה שיווק בנק הפועלים: "במיוחד בימים אלו, ליווי נכון והכוונה יכולים לסייע בהחזרת העסק לצמיחה. לכן גיבשנו ביחד עם ה-A Team של החברות, הטבות ופתרונות מיוחדים שיבליטו את העסקים. המהלך הזה הוא אחד מבין שורה של מהלכים שאנו עושים עבור העסקים הקטנים בתקופה של שגרת קורונה כדי ללוות אותם ולהביא להם חשיפה מקומית".

אסף אזולאי, מנהל מטה שיווק בנק הפועלים (צילום: לנס הפקות)אסף אזולאי, מנהל מטה שיווק בנק הפועלים (צילום: לנס הפקות)