אביב ייזום עם פרויקט נוסף בעיר תל אביב 'אביב בחפץ חיים 13|11' בלב שכונת נחלת יצחק. במסגרת הפרויקט, תקים אביב ייזום 2 בנייני בוטיק בני 10 קומות בשכונה המתחדשת נחלת יצחק בתל אביב.

בפרויקט יוצעו דירות בנות 2-5 חדרים, מיני פנטאוזים ודופלקסים, לדוגמא דירת 4 חדרים תימכר החל מ-4.185 מיליון ₪. כלל המחירים עכשיו במחירי פריסייל במספר מסלולי תשלום.

דפנה הרלב מנכ”לית אביב ייזום: "בימים אלו אנו מרגישים יותר מתמיד את כובד האחריות, את החשיבות העצומה ואת השליחות בהמשך בנייה על אדמת מדינת ישראל. פרויקט אביב בחפץ חיים בתל אביב הוא המשך של מימוש האסטרטגיה של החברה לבנייה של פרויקטים איכותיים במיקומים הנהנים מביקושים גבוהים, תוך הקפדה על תיכנון וביצוע מיטביים. השקת פרויקט 'אביב בחפץ חיים 13|11' מסמן את יריית הפתיחה לשנה עמוסה עם יציאה לשיווק של פרויקטים רבים בגוש דן להקמת מאות יחידות דיור. בכוונת אביב ייזום להמשיך ולהיות חברה מובילה בתחום ההתחדשות עירונית באזור המרכז".

דפנה הרלב מנכ״לית אביב ייזום (צילום: סיוון פרג')
דפנה הרלב מנכ״לית אביב ייזום (צילום: סיוון פרג')

חברת אביב ייזום בשיתוף אביב אורבן מעמיקה את פעילותה בעיר תל אביב ומשיקה את פרויקט 'אביב בחפץ חיים 11-13' . שני בנייני בוטיק בני 10 קומות בלב שכונת נחלת יצחק הפסטורלית והשקטה הממוקמת כמה דקות ממרכז התוסס האורבני והעסקי של העיר תל אביב יפו.

פרויקט חפץ חיים הינו יריית הפתיחה לשנה הקרובה שבה עתידה אביב ייזום לצאת לשיווק עם מאות יחידות דיור במיקומים מבוקשים בגוש דן וכחלק מתנופת פרויקטי הפינוי בינוי והתחדשות עירונית של אביב ייזום באזור המרכז. פרויקט זה מגיע מיד לאחר איכלוסו המלא של מגדל אחימאיר היוקרתי בלב שכונת רמת אביב ג' שכלל הקמת מגדל ייחודי בן 18 קומות ורגע לפני יציאה לשיווק של פרויקט רידינג ברמת אביב הירוקה. 

במסגרת פרויקט 'אביב בחפץ חיים 11-13 בשכונת נחלת יצחק, תקים אביב ייזום שני בנייני בוטיק בני 10 קומות במקום 2 בניינים ישנים עם 32 דירות. בנייני הבוטיק החדשים יכללו  63 יח"ד אשר תוכננו בקפידה על ידי משרד האדריכלים פרנק רייך אדריכלים בעיצובם של יותם ריילך וגיא פרנק.  

הריסת הבניינים הקיימים והתחלת שלב הביצוע, אותו תבצע אביב ייזום, צפויים להתקיים ברבעון 2.