קבוצת WCG (העיר הלבנה), קבוצת משקיעים ואבי זק, מבעלי ומנהלי מלון The Drisco תל אביב, מסעדת George & John ומלונות נוספים בתל אביב, השלימו רכישת בניין במרכז ההיסטורי של רומא, איטליה.

את הבניין הממוקם במרחק הליכה קצרה מהמדרגות הספרדיות, מזרקת TREVI ועוד שלל אטרקציות רכשו מכדורגלן העבר פרנצ'סקו טוטי, כוכב העבר של קבוצת הכדורגל של העיר רומא. הבניין, בגודל 3000 מ"ר צפוי לעבור שיפוץ מקיף ולהפוך למלון ברמת 5 כוכבים שבו יהיו בין היתר 42 חדרים מפוארים, מסעדה, חדרי טיפולי ספא, מרפסת גג, בר ועוד.  המלון צפוי להיפתח במהלך 2026 בהשקעה כוללת של כ45 מיליון אירו.

הבניין ברומא (צילום: יחצ)
הבניין ברומא (צילום: יחצ)

איציק בן שוהם, יו"ר WCG: "אנו שמחים מאוד על שהצלחנו להשלים עסקת מלונאות נוספת ברומא, הפעם בשותפות עם אבי זק. אין לנו ספק כי מיקום המלון, ההשקעה הרבה בו והניסיון הרב של אבי יובילו את הפרויקט להצלחה גדולה". 

איציק בן שוהם (צילום: תמי בר שי)
איציק בן שוהם (צילום: תמי בר שי)

אבי זק מבעלי ומנהלי מלון The Drisco תל אביב, מסעדת George & John אני שמח מאוד שהצלחנו להשלים עסקה זו יחד עם העיר הלבנה (WCG) ואיציק, להם ניסיון רב בשוק המלונאות ברומא. התיירות באיטליה בכלל וברומא בפרט נמצאת במגמת גידול ואין לי ספק כי המלון יהפוך לאחד מהמלונות האיכותיים והמבוקשים ביותר ברומא.

בכוונתי להמשיך במגמת ההתרחבות לעסקאות נוספות באיטליה ובערים מרכזיות אחרות באירופה, לצד המשך ניהול הפעילות המלונאית בישראל".