לחברה נותרו 57 דירות מתוך 238 , שאר הדירות בפרויקט נמכרו במהירות מסחררת ולא בכדי! מדובר על פרויקט ייחודי המאפשר לרוכשים והמתגוררים בו להינות מפארקים, שבילי אופניים, חנויות מסחר, גני ילדים, בתי כנסת, מתנ"סים, תרבות ופנאי ותחבורה ציבורית במקום אחד וכל זאת מבלי לעבור/לחצות את  הכביש. 

שכונת נווה דורון רמלה היא שכונה חדשה וגדולה במערב העיר והיא חלק מפיתוח עירוני רחב המסתמן בעיר רמלה. השכונה בנויה לצד ריאות ירוקות, המון מרחבים ושדרת חנויות ראשית המהווה מקום מצוין לשירותים קהילתיים רחבים שמהם נהנים דיירי השכונה. 

מעבר ליתרונות הפנימיים של השכונה החלומית הזו, קיימים גם יתרונות חיצוניים כמו הקרבה לבאר יעקב ולכביש 200 החדש המאפשר לכם כניסה ויציאה מהעיר ללא פקקים. בעזרת כביש 200 תוכלו לחסוך זמן יקר ולהגיע לעיר תל אביב בזמן משוער של 15 דקות בלבד!

בפרויקט היוקרה של אפי קפיטל בנווה דורון, 3 מגדלים בעלי 16 קומות, חניה תת קרקעית ומחסן לכל דירה. בפרויקט נותרו כיום דירות בתמהיל של 5 חדרים ובתכנון פונקציונאלי המותאם למשפחות. 

חברת אפי קפיטל בניהולו ובבעלותו של אפי שקדי, ידועה כחברה המתכננת ובונה פרויקטים בסטנדרט גבוה המותאם באופן פונקציונאלי למשפחות ועם תכנון אדריכלי מפואר ומדויק. בפרויקט זה תוכלו להנות מלובי מפואר, עיצוב פנים ייחודי ושתי יחידות מיזוג אוויר המאפשרות לכם אוטונומיה על המזגן ביחידת ההורים. 

אם חשקה נפשכם לגור בעיר ולהרגיש בקהילה, אפי רמלה נווה דורון זה הפרויקט שיגשים לכם את החלום.