משחק ההיאבקות השנתי מבית K2 חוזר אלינו בדמותו WWE 2K19, ובניגוד לשנים הקודמות, הפעם מדובר בשדרוג רציני ואיכותי. אם אי פעם חלמתם להיות וינס מקמן ולהקים בעצמכם מותג היאבקות טלוויזיוני שיכבוש את העולם, עכשיו זה בידיים שלכם, או יותר נכון בבקרת המשחק שלכם. בניגוד למשחקי לחימה אחרים כמו מורטל קומבט, סטריט פייטר או אפילו INJUSTICE, בעולם ההיאבקות הדיגיטלי המטרה היא לא רק לנצח, אלא גם לעשות את זה בסטייל וזה שיקול שחשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים את המשחק.אתם יכולים לבחור בין שלל דמויות עכשוויות כמו ג'ון סינה, שרלוט פלייר, איי. ג'י. סטיילס, או לשחק בתור דמויות אגדיות כמו אנדרטייקר ושון מייקלס ולשחזר כמה מהקרבות המפורסמים בהיסטוריה של המותג בזירות מודרניות או מהעבר.
ויזואלית, המשחק נראה נהדר למרות שלא מורגש שינוי משמעותי בהשוואה לשנים קודמות, מלבד התאורה. אחד השיפורים המשמעותיים ביותר שכן נעשו השנה הוא בקצב המהיר יותר של תנועות המתאבקים, שהופכים את הקרב לדינאמי ומעניין יותר. הזרימה של הקרבות נראית הרבה יותר טבעית, נוספו אנימציות מגוונות יותר והשדרוג של הבינה המלאכותית הופך גם את הקרב נגד הדמות שבשליטת המחשב ליותר מאתגר וכיף.

השנה נוספו כמה סוגי קרבות חדשים שמאפשרים לכם לשים בזירה אחד 3 זוגות שונים של מתאבקים, והשינויים המבורכים בקרבות הכלוב השונים, שמאפשרים עכשיו גם לטפס ולהילחם על הכלוב עצמו, רק מעצימים את החוויה ועוזרים לשחקן לשחזר את מה שהוא רואה בתוכניות הדגל של WWE בטלוויזיה.

הכותר WWE 2K19 מציג לא מעט מצבי משחק שונים שאמורים להחזיק אתכם עד השחרור הבא. הבולט בהם הוא "מיי קריר" (קריירה), שבו אתם לוקחים דמות של מתאבק מהסצנה העצמאית ("אינדיז"), ובאמצעות סיפור לינארי שמלווה בסצנות מגניבות ואינטראקציות עם מתאבקים ודמויות מפתח מ-WWE , אתם עושים את דרככם הראשונה בחברה ומטפסים לפסגה. בעיני, מדובר במוד הכי מצליח של הכותר מזה שנים, הסיפור נפלא (יותר טוב ממה שמוצג היום בתוכניות של המותג בטלוויזיה) ואתה לא רוצה שהוא יסתיים.

צילום: יח"צ WWE2K19. צילום: יח"צ WWE2K19.


הדמות שאתם יוצרים עבור הקריירה שלכם יכולה לשמש אתכם גם ב-"TOWERS" (מגדלים), מוד חדש השנה שקיבל השראה ממשחקי מורטל קומבט הישנים, בו אתם תתחרו מול סדרה של מתחרים בזה אחר זה ותקבל פרסים בדמות נקודות, כסף משחק ואביזרים לדמות. צריך לציין גם את השיפור במציאת שחקנים למשחקי אונליין ובכלל, השינויים הקטנים שנעשו למשחקיות, הופכים את הרמאות באונליין לקשה יותר – בהחלט שינוי מבורך.

השנה חוזר גם SHOWCASE MODE, שהפעם מאפשר לכם להיכנס לנעליו של דניאל בראיין, שחזר השנה מפציעה קשה מאוד, שכולם חשבו שגמרה לו את הקריירה. בראיין מציג כמה מהקרבות הטובים שלו בהיסטוריה, שאותם עליכם לשחזר. מוד קצר אבל בהחלט מהנה.

המוד הכי מעניין במשחק, שעבר מעט שינויים אך מהותיים, זה UNIVERSE MODE , שמאפשר לכם לנהל בעצמכם את המותג, כלומר אתם קובעים את שם התוכנית, היכן תתקיים, מי ישתתף בה, מה היריבויות וכן הלאה. אתם לא רוצים לשחק בזירות הרגילות של החברה ?תבנו זירה משלכם. לא אוהבים את המשתתפים? תיצרו חדשים. גם השנה האפשרויות יצירה של דמויות, זירות, חגורות אליפות וקרבות מגוונים וכמעט אינסופיים.

למרות שהוא כמעט לא שונה, השיפור במשחקיות וההוספה של מערכתה- PAYVBACK, שנותנת לכל מתאבק יכולות לשנות את פני הקרב אם הוא סופג יותר מדי מהלומות, עושה חסד למוד. כך למשל אתם יכולים לתת למתאבק יכולת של "עזרה מבחוץ" ואז לקרוא לחבר להציל אתכם, או לעשות מהלך מלוכלך שהשופט לא רואה ולשנות לגמרי את סיום הקרב. השיפורים הקטנים האלה ויכולות היצירה האינסופיות שהמשחק מציע, סוף סוף הגשימו את ההבטחה שחיכינו לה שנים.