חברת סלופארק השיקה אפליקציה חדשה המבוססת מפה, שעל פיה ניתן לראות בזמן אמת איפה אתם נמצאים ואילו חניונים וחניות פנויות בכחול־לבן נמצאים סביבכם. נוסף לכך, היא מציעה יישומים חדשים אשר יקלו עליכם את החיים ויקצרו את זמן חיפוש החניה שלכם בצורה משמעותית. בין היישומים החדשים - התראה בזמן אמת על חניה שהתפנתה בכחול־לבן, ניווט למקום המדויק שבו חנית והצגת נתוני תפוסה בחניונים.
 
כמו כן, אם יש יותר מרכב אחד במנוי, אפשר לתת כינוי לכל אחד מהם וכך להפעיל מספר חניות במקביל.  בעלי השעון של אפל יוכלו לצאת בקלות מהחניון, כאשר האפליקציה המיוחדת לשעון תאפשר תשלום קל ונוח באמצעותו. האפליקציה החדשה תושק באמצעות קמפיין רשת חדש בהשתתפות השחקן־חקיין אוראל צברי ודמות של תרנגול. 
 
מנכ"ל סלופארק גיא סלוק: "מראשית דרכה של סלופארק הובלנו בחדשנות, מרעיון התשלום דרך הטלפון ובהמשך הטלפון הנייד. היום אנחנו גאים להשיק את האפליקציה החדשה, עם יישומים שיעשו לנו את החיים הרבה יותר קלים ופשוטים להתניידות במרחב.  "ימי החיפוש אחר חניות אומנם לא לגמרי מאחורינו בערים מסוימות, אך באמצעות האפליקציה המשתמשים יוכלו ליהנות מחוויית משתמש חדשה ועזרה פרקטית, שתקצר להם את זמני חיפוש החניה והעיסוק סביב חניה ותשלומי חניה".