סלקום TV חתמה עם אמזון ישראל על הסכם להפצת אפליקציית אמזון פריים וידאו על גבי ממיר סלקום. מדובר בשיתוף פעולה בין שתי החברות שייצא אל הדרך היום (ראשון).

שירות הסטרימינג של אמזון פריים וידאו כולל מגוון רחב של סדרות וסרטים, נגיש למשתמשי סלקום TV וללקוחות אמזון פריים וידאו, בממיר מאסטר בוקס 4k המבוסס על מערכת הפעלה אנדרואיד TV. הממיר כולל גישה לאפליקציית אמזון פריים וידאו מעמוד הבית של סלקום TV וכמו כן, מאפשר גישה לאפליקציית אמזון על ידי כפתור ייחודי שיתווסף לשלט של הממיר, אשר יוביל ישירות לאמזון פריים וידאו.

הסכם זה מאפשר לצופי סלקום tv שהם לקוחות אמזון פריים וידאו, את האפשרות ליהנות מסרטים ומסדרות טלוויזיה פופולריות, כולל תוכן מקורי של אמזון, כגון:  "גברת מייזל המופלאה", The Boys", "ג'ק ראיין" של טום קלנסי, הסדרה זוכת פרס האמי "פליבג", הסדרה Undone, The Grand Tour ועוד.

שלט הממיר שיוביל לאמזון פריים וידאו. צילום: יח"צשלט הממיר שיוביל לאמזון פריים וידאו. צילום: יח"צ

ניר שטרן, מנכ"ל קבוצת סלקום: "אנחנו שמחים וגאים על שיתוף הפעולה שלנו עם אמזון. הצטרפות אפליקציית הפריים וידאו וספריית התוכן העשירה של אמזון לשירות הטלוויזיה שלנו, יחד עם הצעת התוכן העצומה של סלקום, הופכים את סלקום TV לבעלת השירות העשיר, הגדול, האטרקטיבי והמשתלם ביותר בישראל".