ההחלטה הדרמטית של אפל למכור את המכשירים החדשים בלי מטען עוררה סערה ברחבי העולם. אנשים רבים נותרו מבולבלים ומתוסכלים מכך, שכן האייפונים עצמם אינם זולים, וכך גם המטענים המקוריים של החברה. אחת האלטרנטיבות שעומדת בפני אותם הלקוחות היא לעבור לשימוש במטען אלחוטי. מדובר במשטח טעינה, עליו מניחים את הטלפון הנייד (בין אם מדובר באייפון - ובין אם לאו) ולעיתים יש מקום לטעון לידו גם אביזרים נוספים, דוגמת שעון או אוזניות. 

ריכזנו עבורכם מספר דגמים של משטחי טעינה אלחוטיים שיכולים להתאים לטלפונים החכמים שלכם - אייפונים, או כל מכשיר אחר התומך בטעינה אלחוטית:

מעמד טעינה אלחוטי - IWALK: נמכר בין היתר ברשת חנויות דינמיקה, ובחנויות iDigital ברחבי הארץ. מדובר במשטח טעינה המתאים לטעינה מהירה, ומשקלו 91.5 גרם. כמו כן, הוא מגן על המכשירים מפני מצב של טעינת יתר.

משטח טעינה iWalk (צילום: יח''צ)משטח טעינה iWalk (צילום: יח''צ)

מחיר ברשת דינמיקה: 159 ש"ח
מחיר ברשת iDigtal (איידיגיטל): 149 ש"ח

מטען 3 ב-1 של Mophie: משטח הטעינה מספק טעינה אלחוטית מהירה, ומאפשר לטעון גם איירפודס (בתוך שקע מיוחד) ואפל ווטש (במקום מיוחד על גבי המשטח).

מטען 3 ב-1 של Mophie (צילום: יח''צ)מטען 3 ב-1 של Mophie (צילום: יח''צ)

ניתן להשיג ברשת iDigital
מחיר: 569 ש"ח

מטען 2 ב-1 של Mophie: משטח הטעינה האלחוטי הכפול מאפשר לטעון מכשיר אייפון לצד זוג איירפודס (במידה ומדובר בדגם התומך בטעינה אלחוטית). כמו כן, באמצעות שתי נקודות הטעינה בגוף המטען, ניתן לחבר אליו גם את המטען של האפל ווטש - וכך למעשה לטעון שלושה מכשירים בעזרתו.

מטען 2 ב-1 של Mophie (צילום: יח''צ)מטען 2 ב-1 של Mophie (צילום: יח''צ)

ניתן להשיג ברשת iDigital
מחיר: 399 ש"ח

מטען נייד / סוללת גיבוי SOL 10000MAH PD QC WIRELESS: מדובר בסוללת גיבוי אוניברסלית חכמה במיוחד מבית sol  בנפח 10,000mAh, עם משטח טעינה אלחוטי. המטען תומך במכשירי אייפון ובסמארטפונים של חברות נוספות התומכות בטעינה אלחוטית.

מטען של sol (צילום: יח''צ)מטען של sol (צילום: יח''צ)

ניתן להשיג ברשת בסט מובייל
מחיר: 229 ש"ח

משטח טעינה אלחוטי דגם Mi Wireless Charging Pad: המשטח תומך בתקן טעינה אלחוטית מהירה ומכיל מנגנוני הגנה (ניתוק טעינה וטמפרטורה) בפני חפצים מתכתיים.

משטח טעינה אלחוטי דגם Mi Wireless Charging Pad (צילום: יח''צ שיאומי)משטח טעינה אלחוטי דגם Mi Wireless Charging Pad (צילום: יח''צ שיאומי)

ניתן להשיג באתר שיאומי ישראל, ודרך המשווקים המורשים
מחיר: 99 ש"ח

מטען נייד התומך טעינה אלחוטית - Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10000mAh: מדובר במטען נייד התומך בטעינה אלחוטית של 10 וואט, ובטעינה קווית של עד 18 וואט. המטען כולל סוללה בנפח 10,000mAh. כמו כן, הוא תומך גם בהתקנים קטנים - דוגמת אוזניות וצמידים חכמים.

מטען נייד אלחוטי Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10000mAh (צילום: יח''צ שיאומי)מטען נייד אלחוטי Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10000mAh (צילום: יח''צ שיאומי)

ניתן להשיג באתר שיאומי ישראל, ודרך המשווקים המורשים
מחיר: 199 ש"ח

מעמד לרכב התומך בטעינה אלחוטית - Xiaomi Mi 20W Wireless Car Charger: המעמד תומך בטעינה אלחוטית בהספק מרבי גבוה מאוד של 20 וואט בקרב הדגמים הנתמכים. 

מעמד לרכב התומך בטעינה אלחוטית - Xiaomi Mi 20W Wireless Car Charger (צילום: יח''צ שיאומי)מעמד לרכב התומך בטעינה אלחוטית - Xiaomi Mi 20W Wireless Car Charger (צילום: יח''צ שיאומי)

ניתן להשיג באתר שיאומי ישראל, ודרך המשווקים המורשים
מחיר: 199 ש"ח

מטען אלחוטי 3 ב-1 של בלקין - דגם BOOST CHARGE: משטח הטעינה מאפשר להטעין במקביל אייפון, אוזניות ושעון חכם. הוא מתאים לשימוש עם רוב הכיסויים הסטנדרטיים עד 3 מ"מ עובי. המטען כולל נוריות לד לחיווי מצב הטעינה.

מטען אלחוטי 3 ב-1 של בלקין - דגם BOOST CHARGE (צילום: יח''צ)מטען אלחוטי 3 ב-1 של בלקין - דגם BOOST CHARGE (צילום: יח''צ)

מחיר: 599 ש"ח

משטח טעינה אלחוטי Belkin SOUNDFORM ELITE בשילוב רמקול Hi-Fi חכם: הרמקול מעוצב בצורה שנועדה להתאים לגלי הקול כך שהחדר יתמלא בסאונד מדהים ועוצמתי, ומגיע עם תמיכה מלאה ב- Google Assistant, כך שניתן באמצעותו לנגן מוזיקה באמצעות פקודות קוליות, להשתמש בחיפוש גוגל, לנהל משימות ביומן ולשלוט בהתקנים בבית – ללא מגע ידיים. הפיצ'ר המרכזי של הרמקול הוא יכולת הטעינה האלחוטית המשולבת בו - רק מניחים את הנייד על כן הטעינה המובנה במכשיר, והטעינה מתחילה מאליה (במכשירים תומכים). טכנולוגיית Push-Push של Devialet מבטלת את הויברציות של השמע ומבטיחה שהמכשיר יישאר יציב בעמדתו במהלך השימוש.

משטח טעינה אלחוטי Belkin SOUNDFORM ELITE בשילוב רמקול Hi-Fi חכם (צילום: יח''צ)משטח טעינה אלחוטי Belkin SOUNDFORM ELITE בשילוב רמקול Hi-Fi חכם (צילום: יח''צ)

מחיר: 1,590 ש"ח

מעמד טעינה אלחוטית עם רמקול מובנה Belkin AUF001vf: הרמקול המצורף לחלקו האחורי של הסטנד כולל מיקרופון מובנה ההופך אותו לאידיאלי לשימוש עבור שיחות וידאו, צפייה בסרטונים ואפילו גיימינג. סטנד הטעינה האלחוטית תומך בטעינה אלחוטית למכשירים שונים (התומכים בטעינה אלחוטית) ומתאים לשימוש עם רוב הכיסויים הסטנדרטיים עד 3 מ"מ עובי. ניתן לשים את הטלפון במנח אופקי או אנכי. המטען כולל נורית לד לחיווי מצב טעינה הנדלקת בעת הנחת המכשיר על המשטח. מעמד הטעינה מתחבר לשקע החשמל ומאפשר טעינה מהירה של עד 10W.

מעמד טעינה אלחוטית עם רמקול מובנה Belkin AUF001vf (צילום: יח''צ)מעמד טעינה אלחוטית עם רמקול מובנה Belkin AUF001vf (צילום: יח''צ)

מחיר: 299 ש"ח

משטח טעינה 10W דגם Belkin WIA001btWH: המוצר מגיע בעיצוב מינימליסטי, מתאים למכשירים תומכים בטעינה אלחוטית מהירה בתקן QI, עד 10W. המשטח מצויד בפסים במרקם ייחודי, למניעת החלקה של המכשיר מהמשטח. ניתן להטעין מכשירים עם הכיסוי, עד 3 מ"מ עובי. המשטח כולל מנגנון לזיהוי מתכות אשר עלולות להפריע למהלך התקין של הטעינה.

משטח טעינה 10W דגם Belkin WIA001btWH (צילום: יח''צ)משטח טעינה 10W דגם Belkin WIA001btWH (צילום: יח''צ)

מחיר: 129 ש"ח

מטען אלחוטי מהיר - 10W Belkin WIB001vf: סטנד הטעינה תומך בסמארטפונים שונים ומבטיח את הטעינה המהירה ביותר הזמינה עבור תקן QI לטעינה אלחוטית, תוך שמירה על ביטחון מלא של המכשיר הסלולרי. המשטח מציע טעינה אלחוטית מהירה למכשירי סמסונג עד 9W, למכשירי אפל עד 7.5W ולכל שאר המכשירים עד 5W. פשוט מניחים את המכשיר על משטח הטעינה בצורה אופקית או אנכית, והטעינה מתחילה. מתאים לשימוש עם רוב הכיסויים הסטנדרטיים עד 3 מ"מ עובי. המטען כולל נורית לד לחיווי מצב טעינה הנדלקת בעת הנחת המכשיר על המשטח.  מעמד הטעינה מתחבר לשקע החשמל ומאפשר טעינה מהירה של עד 10W.

מטען אלחוטי 10W Belkin WIB001vf (צילום: יח''צ)מטען אלחוטי 10W Belkin WIB001vf (צילום: יח''צ)

מחיר 199 ש"ח

משטח טעינה אלחוטית כפול 10W Belkin: המכשיר מאפשר טעינה של שני מכשירים במקביל, כאשר כל אחד מהמשטחים מספק טעינה אלחוטית מהירה למכשירי סמסונג עד  9W למכשירי אפל עד 7.5W ולכל שאר המכשירים עד 5W . מניחים את המכשיר על משטח הטעינה, והטעינה מתחילה. מתאים לשימוש עם רוב הכיסויים הסטנדרטיים עד 3 מ"מ עובי. מתאים גם לאוזניות הנטענות בטעינה אלחוטית. המטען כולל נורית לד לחיווי מצב טעינה הנדלקת בעת הנחת המכשיר על המשטח.

משטח טעינה אלחוטית כפול 10W Belkin (צילום: יח''צ)משטח טעינה אלחוטית כפול 10W Belkin (צילום: יח''צ)

מחיר 269 ש"ח