נתונים מפתיעים: יוטיוב פרסמו הבוקר (רביעי) את דירוג מסכמת שנה עם דירוג הסרטונים והקליפים הנצפים ביותר בישראל ב-2021. הדירוג כולל את היוצרים, התוכניות והמוזיקה שליוו אותנו בשנה הלועזית החולפת.

המנצחת הגדולה של השנה במוזיקה היא עדן בן זקן, ששיתוף הפעולה שלה עם וה-DJ איתי גלו, "מועבט", התברג במקום הראשון עם למעלה מ-22 מיליון צפיות. בנוסף למקום הראשון, הזמרת הגיעה גם למקום החמישי עם שירה "ברחובות של תל אביב". בן זקן שברה שיא כפול, שכן זו הפעם הראשונה שזמרת תופסת את המקום הראשון בסיכומי השנה של YouTube בישראל וגם הפעם הראשונה בה שני שירים של אותה זמרת מדורגים בחמישיה הפותחת.

למקום השני הגיע "בית משוגעים" של רן דנקר, עם למעלה מ-18 מיליון צפיות ו"גדל לי קצת זקן" של עדן חסון, עם 16 מיליון צפיות. נוסף ל"מועבט", שני שירים נוספים נוספים בחמישייה הפותחת הם פרי שיתוף פעולה עם השמות החמים ביותר בקרב המפיקים המוזיקליים בישראל, אשר נראה שמהווים מקפצה לצמרת המצעדים והדירוגים השנתיים. רן דנקר במקום השני, כאמור, בהפקה של ג'ורדי ועומר אדם במקום הרביעי עם "פרצופים" בהפקת ג'וני גולדשטיין.  

עוד במוזיקה: ״טרילילי טרללה״, שיר הגאווה של השפגאט נועה קירל ואילן פלד, שגרם למדינה שלמה לחפש את המשמעות של שייפה חאלה בגוגל, הגיע למקום השישי. האישה השלישית שנכנסה לרשימה השנה והגיעה למקום התשיעי היא נטע ברזילי בשת״פ המוזיקלי עם סטטיק ובן אל ״אפס מאמץ״. 

עשרת הקליפים הטרנדיים ביותר בישראל 2021

 1. עדן בן זקן ואיתי גלו - מועבט
 2. רן דנקר - בית משוגעים (Prod. By Jordi)
 3. עדן חסון - גדל לי קצת זקן
 4. עומר אדם - פרצופים (Prod. by Johnny Goldstein)
 5. עדן בן זקן - ברחובות של תל אביב
 6. נועה קירל ואילן פלד - טרילילי טרללה
 7. ישי ריבו - סיבת הסיבות
 8. עומר אדם - פסקול חיי
 9. סטטיק ובן אל תבורי & נטע ברזילי - אפס מאמץ (Prod by. Jordi)
 10. يزن حمدان | كوكتيل عمي يابو البار 💥 عندي سطح 💥 مراجلنا تتمدد 💥 صباح الخير يا اميرة سهرة خالد دغلس - تسجيلات الأوتار Awtar rec 

הנתונים מבוססים על צפיות מישראל של קליפים רשמיים שהועלו ב-2021. מקור: Google, ינואר-נובמבר, 2021. 

בתוך כך, בראש הסרטונים הטרנדיים ביותר נמצא פרק הבכורה של העונה השלישית של ״קופה ראשית״ של "כאן", שמחזק את מעמדו כיצרן להיטים, עם עוד שתי הפקות שנכנסו לעשירייה הראשונה - פרק הבכורה של ״המפקדת״ שהגיע למקום השלישי ו״קארפול קריוקי עם אודי כגן״ עם האורחים נועה קירל ויונתן מרגי, המדורג במקום השמיני, מזכרת מהזוגיות של השניים, שהסתיימה השנה. 

למקום השני ברשימה הגיע פרק הבכורה של הסדרה ״בני אור״ של yes. בנוסף, המעבר של תמיר בר לארץ נהדרת הביא את ״סבא אורי לא היה גייז״ למקום הרביעי, לאחר שבשנה שעברה הוא קטף את המקום הראשון עם אופרת הראפ ״עלייתו ונפילתו של שם טוב האבי״ של כאן. סרטון המתעד את הארמון הסודי של פוטין שעלה בערוץ של אלכסיי נבלני.

קווין רובין הוא היוטיובר היחידי שהעפיל לעשירייה הראשונה, עם הצעת הנישואים לבת זוגו דניאלה, שעברה את מיליון הצפיות. התחקיר של חטיבת החדשות של התאגיד, המאשים את כוכבי הרשת מישל טרוני ודניס צרקוב בהונאה, מדורג במקום התשיעי. 

עשרת הסרטונים הטרנדיים ביותר בישראל 2021:

 1. קופה ראשית עונה 3🛒 | בקבוק בלי פקק - פרק 1
 2. בני אור 🔪 | פרק 1
 3. המפקדת 📋 | פרק 1 - עיניים אליי!
 4. סבא אורי (תמיר בר) - לא היה גייז
 5. Putin's palace. History of world's largest bribe-  Алексей Навальный
 6. הצעתי לדניאלה נישואין!!!!!! - קווין רובין
 7. שבאבניקים 2 - פרק 1 המלא!- HOT
 8. קארפול קריוקי עם אודי כגן 🚘🎤 | נועה קירל ויהונתן מרגי - פרק 5
 9. השיטה והמיליונים: מה קרה כשחיפשנו תשובות בחברה של מישל ודניס?- כאן חדשות
 10. פרק 1 המלא לצפיה ישירה | ⚽ הבוזגלוס 5 

הנתונים מבוססים על הצפיות בישראל לסרטונים שהועלו ב-2021 בניכוי סרטוני Shorts, קליפים, טריילרים ותכני ילדים. מקור: Google, ינואר-נובמבר 2021.