מלחמת חרבות ברזל: כוכבת הילדים והשחקנית חני נחמיאס שהצהירה השבוע כי "התפכחה" לאחר טבח שבעה באוקטובר, הביעה אתמול (שישי) התנגדות נחרצת לעסקת החטופים שנידונה בימים אלו. בריאיון לכאן 11 אמרה כי "ממה שאני קוראת אסור לקבל את עסקת החטופים המוצעת".

הסטנדאפיסט נגד ינון מגל: "תחתית הזבל של הישראליות"
"ארץ נהדרת" חשפה את תרחיש האימים שעבר לנו מתחת לרדאר

"אני באמת מתפללת שמה שראש הממשלה ושר הביטחון הבטיחו לנו, שלא יהיה יותר חמאסטן יתקיים. הם צריכים להוכיח שהפעם למילים שלהם יש משמעות", אמרה. המראיינת הקשתה ושאלה: "גם אם זה בא על חשבון החטופים?"

נחמיאס היססה ואמרה: "אני פוחדת לענות על השאלה, אני יודעת מה אני חושבת ואני יודעת שלא כולם ישמחו לשמוע את זה. אבל בצורה שמציעים לנו עסקה כרגע, ממה שאני קוראת, אסור לנו לקבל אותה".

מוקדם יותר השבוע, שוחחה נחמיאס עם שרון גל ב"גלי ישראל" והודיעה כי השבת השחורה ב-7 באוקטובר גרמה לה להתפכחות. נחמיאס אמרה: "עד מתי נמשיך להיות נאורים וטיפשים?".

"הסכמי שלום מפונפנים הם ניירות שבדרך כלל זורקים לפח - זה מה שהם שווים. אני הייתי הכי בעד דו קיום, חיבקתי את הרעיון הזה ואפילו הלכתי לטקס יום הזיכרון המשותף עם הפלסטינים", אמרה.

לדבריה, "ראיתי אנשים מכפר עזה שקיימו הלכה למעשה את הדו קיום יום יום, העסיקו עזתים ותמכו במשפחות שלהם. אתמול כששמעתי שקרובי משפחתו של הנייה מקבל בבתי חולים בישראל טיפולים מצילי חיים - התפלצתי. היום אני מאמינה שבמזרח התיכון צריך לדבר ערבית. החטופים שלנו לא קיבלו תרופות! אין לנו שום אינדיקציה שמישהו אפילו ראה אותם למעט סינוואר הזבל שבעצמו קיבל כאן בישראל טיפולים מצילי חיים. עד מתי נמשיך להיות נאורים וטיפשים?".